Що трапиться з вашим тілом, якщо перестати споживати цукор

Серце заб'ється рівніше
Ці слова варто розуміти майже буквально, тому що саме цукор викликає підвищення ризиків смерті від серцево-судинних захворювань. Тобто без щоденного надлишку цукру рівень інсуліну в вашій крові підвищиться і активує симпатичну нервову систему. Це, в свою чергу, викличе вирівнювання артеріального тиску і частоти серцевих скорочень. І вже через кілька тижнів в аналізах крові можна буде зниження холестерину на 10% і зменшення кількості тригліцеринів до 30%.Попрощаєтеся з перспективою діабету
Вживання в їжу цукру сприяє накопиченню жирових відкладень навколо печінки. І це створює добре середовище для розвитку резистентності до інсуліну. Словом, ваша підшлункова залоза не подякує за такий розвиток подій. Причому вищезгаданий жир - саме дітище "цукрових" калорій. Якщо отримувати таку саму кількість енергії з білка, то подібного ефекту не буде, і діабет не розвинеться.


Зможете викинути крем від акне
Одна з причин, яка викликає акне, це хронічне запалення. А цукор - справжнісінький тригер для запальних процесів. Щоденне підвищення споживання цукру лише на пару ложок може викликати збільшення інтенсивності запалення на 87% вже за три тижні. Так що відмовившись від щоденної пляшки коли, можна заощадити і на колі, і на  засобах для шкіри.
Ви почнете висипатися
При цьому вам не потрібно буде спати більше, просто піде відчуття сонливості, яке супроводжує кожен день тих, хто зловживає цукром. У кров надходить гормон кортизол, який зберігає вашу енергію. Таким чином, відмова від цукру додасть продуктивності вашої щоденної роботи.

Покращиться пам'ять
Саме цукор винен у погіршенні пам'яті, як свідчать дослідження Каліфорнійського університету. До того ж, надмірне вживання цього продукту може впливати на вашу здатність до навчання. Вона буде поступово погіршуватися, якщо не регулювати щоденний обсяг споживаного цукру. Вплив на мозок в цілому досить згубно, оскільки цукор перешкоджає комунікації між клітинами.


Скинете пару кіло
Відмовившись від цукру, ви отримаєте прекрасний побічний ефект - неминуче знизиться загальний обсяг споживаних калорій на добу. Проста математика говорить наступне: відмовившись від цукру, ви будете споживати на 200 калорій в день менше, і це допоможе скинути близько 4,5 кг за 5-6 місяців.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати