ЖИDІВСЬКА СУТНІСТЬ.

Цей катехізис / наставляння, повчання /, виданий в Тель-Авіві в 1958 р, багато років ходить по руках, будучи ніде не опублікованими у нас в офіційній пресі, ... був знайдений органами КДБ в 1961 році при обшуку у єврея-дисидента.
-------------------------------------------------- ------------------------------

ЄВРЕЇ! Любіть один одного, допомагайте один одному. Допомагайте одне одному, навіть якщо ненавидите один одного!

Наша сила - в єдності, в ньому запорука наших успіхів, наше спасіння і процвітання. Багато народів загинули в розсіянні, тому що у них не було чіткої програми дії і почуття ліктя. Ми ж, завдяки почуттю колективізму, пройшли через століття і народи, збереглися, примножилися і зміцніли.

Єдність - це мета, воно ж і засіб до досягнення мети. Ось у чому сенс, ось до чого потрібно прагнути. Все інше - похідне, воно прийде саме собою.

Допомагайте одне одному, не бійтеся уславитися націоналістами, не бійтеся протекціонізму - це наш головний інструмент. Наш націоналізм інтернаціональний і тому вічний. У нього відкриті двері євреям усіх національностей, усіх віросповідань, усіх партій. Істинний інтернаціоналізм тільки той, що кровними зв'язками пов'язаний з єврейством, все інше - провокація і обман. Ширше залучайте людей, близьких по крові, тільки вони забезпечать вам бажану біосферу.

Формуйте свої національні кадри. Кадри - це свята святих. Кадри вирішують все. Кадри сьогодні - це наше завтра. Кожна лабораторія, кожна кафедра, кожен інститут повинні стати кузнею наших національних кадрів.

Готуйте єврейську молодь прийняти естафету поколінь. Нехай кожне покоління неєвреїв стикається з нашою глибоко ешелонованої обороною. Кожен раз, коли зі сцени йде старше покоління, на його зміну повинна встати ще більш потужна когорта завчасно підготовлених і зміцнілих молодих євреїв. Для цього необхідно якомога раніше висувати на керівні посади наших молодих людей, доводячи їх зрілість і геніальність. Нехай поки це не так, вони дозріють на посаді. ХТО У ВЛАДИ, ТОЙ І ПРАВИЙ. Ми повинні передати нашим дітям більше, ніж ми прийняли від батьків, а ті, зберігши і, помноживши прийняте, передадуть його в свою чергу нащадкам. У спадкоємності поколінь - наша сила, наша стабільність, наше безсмертя.

Світ жорстокий, у ньому немає місця філантропії. Кожен народ - коваль свого щастя. Не наша справа піклуватися про слов'янські національні кадри. Якщо вони не думають про себе, чому ми повинні думати про них? Не беріть приклад зі слов'ян і арабів, які живуть споглядально, сподіваючись на либонь. Не чекайте милості від природи - взяти їх наша задача.

Створюйте свої колективи і цими колективами виштовхуйте неєвреїв. Пам'ятайте: все високооплачувані, впливові, прибуткові посади - все це наш національний дохід. Пам'ятайте, що кожен неєврей, що доріс до нашого рівня, може зайняти місце, яке могло б належати кожному з наших. Ми створюємо колективи для того, щоби гої не заважали нам жити по-своєму. Нехай гої намагаються створювати свої колективи, навряд чи їм це вдасться, вони пересваряться раніше, ніж встигнуть зробити що-небудь, а ми допоможемо їм у цьому.

СЛОВ'ЯНИ НЕ здатні глибоко мислити, аналізувати І РОБИТИ глибокі узагальнення. Вони подібні свиням, які ЖИВУТЬ, віткнувшись рилом В ЗЕМЛЮ, не підозрюючи, ЩО Є НЕБО. Вони сприймають всі явища надто поверхово, надто конкретно, вони не бачать факти в їх послідовності, в їх зв'язках, вони не здатні думати, узагальнювати і абстрагуватися. Для них кожен випадок - лише випадок, як би часто він не зустрічався.

Наша ідеологія в принципі протилежна ідеології гоїв. Вони кажуть: "Краще менше, та краще". Ми говоримо: "Краще більше, та краще". Вони кажуть: "Краще бути бідним, але здоровим, ніж багатим і хворим". Ми говоримо: "Краще бути здоровим і багатим, ніж бідним і хворим". Вони кажуть: "Віддавати також приємно, як і отримувати", ми говоримо: "Віддавати, можливо, приємно, але отримувати ще й корисно". Вони кажуть: "Зроби за законом - це твій обов'язок". Ми говоримо: "Зроби всупереч закону, і я тобі віддячу". Вони кажуть: "Перемогти або померти". Наш девіз: "Перемога заради життя, але життя заради перемоги". (До чого перемога, якщо немає життя? Гіркоту поразки потрібно перечекати - все прийде до того, хто вміє чекати).

Все, що знають і вміють вони, вміємо і знаємо ми. Те, що знаємо і відчуваємо ми, їм знати і відчувати не треба. Все, що вони мають - це їх межа. Все, що маємо ми - це наше засіб до досягнення більшого. ВСЕ, ЩО ВОНИ МАЮТЬ СЬОГОДНІ - ЦЕ НАШЕ У ЇХ тимчасовому користуванні. ВЗЯТИ В НИХ ТЕ, ЩО нам заповідав БОГ - ЦЕ НАШЕ ЗАВДАННЯ.

Слов'яни вперті, але вони не володіють достатнім завзятістю в досягненні мети. Вони ліниві, тому завжди поспішають. Всі проблеми вони намагаються вирішувати разом. Вони жертвують малим заради великої вирішальної задачі перемоги. Але така перемога або не приходить зовсім, або, перемагаючи, вони виявляються біля розбитого корита. Ми сповідуємо ТАКТИКУ МАЛИХ ПЕРЕМОГ, ХОЧА Й НЕ ПРОТИ ВЕЛИКИХ. МАЛА перемога - ТЕЖ ПЕРЕМОГА!

Слов'яни не вміють керувати, а також підкорятися. Вони генетично саботажники. Вони заздрісні, вони ненавидять своїх побратимів, коли ті висуваються з сірої маси. Надайте їм можливість розірвати цих висуванців - вони із задоволенням розірвуть. Будьте завжди арбітрами, ставайте в позу миротворців, захищайте нещасних, проти яких об'єднується натовп, але лише настільки, щоб уславитися добрим і об'єктивним. Трохи витримки, і ви займете місце того, якого тільки що розтерзали. КОЛИ ДВОЄ СЛОВ'ЯН Б'ЮТЬСЯ - ВИГРАЄ ЄВРЕЙ.
Нацьковуйте слов'ян один на одного, порушуйте і підігрівайте в них заздрість один до одного. Робіть це завжди під прикриттям доброзичливості, непомітно і тонко. Нехай вони б'ються між собою, ви ж стаєте завжди арбітром.

СЛОВ'ЯНИ НЕ ВМІЮТЬ ЖИТИ І НЕ ВМІЮТЬ ставить перед собою завдання. Ми ставимо перед НИМИ ефемерні ЗАВДАННЯ. А ВОНИ НАМАГАЮТЬСЯ їх вирішувати.

Слов'яни не вміють просити, вважаючи це приниженням, а самі і без того принижені і бідні. Ми говоримо: "Всяке приниження - благо, якщо воно дає вигоду". Заради досягнення мети можна принизити, принижуватися можна теж з гідністю. НІ аморальності РЕЧЕЙ, ЯКЩО ВОНА сприяє утвердженню І процвітанню нашого народу. МЕТА ОСВЯЧУЄ ЗАСОБИ.

Слов'яни дурні і грубі. Свою дурість і грубість вони іменують чесністю, порядністю і принципами. Невміння пристосовуватися і змінювати свою поведінку залежно від ситуації, відсутність гнучкості розуму вони називають "бути самим собою", "принциповістю". Гої дурні і грубі настільки, що не вміють навіть брехати. Свою примітивність і дурість вони, знову ж таки, називають чесністю і порядністю, хоча за природою своєю вони брехливі і безчесні. Властиву собі примітивність вони в стародавні часи називали варварством, у середні віки - лицарством, а пізніше - джентльменством. Через порожніх принципів вони кінчали життя самогубством. НЕХАЙ ВОНИ ПРОДОВЖУЮТЬ РОБИТИ ЦЕ!

Вони обмежені в своїх можливостях і тому ставлять межі всього. Ми ж говоримо: "Можливості ЛЮДИНИ безмежні, так як він поводиться відповідно обставинам!"

Постійно пам'ятайте про межі, які ставлять собі гої, їх мислення застрягло в цих межах. Вони не здатні вийти з них. У цьому їх нещастя, в цьому наша перевага. Говоріть і робіть так, як цього не допускає їх мораль, як цього не допускають їх поняття. Робіть те, що здається їм неможливим, неймовірним. Вони не повірять в те, що ви здатні на слова і вчинки, на які вони не здатні.

Говоріть і чиніть впевнено, напористо й агресивно і приголомшливо. Більше шуму і словесної мішури, більше незрозумілого і наукоподібного. Створюйте теорії, гіпотези, напрями, школи, методи реальні і нереальні; ніж екстравагантніше, тим краще! Нехай не бентежить вас, що вони нікому не потрібні, нехай не бентежить вас, що про них завтра забудуть. Прийде новий день. Прийдуть нові ідеї. У цьому виражається могутність нашого духу, в цьому наше самоствердження, в цьому наша перевага. Нехай гої оплачують наші векселя. Нехай ламають голову в пошуках раціональних зерен в наших ідеях, нехай шукають і знаходять у них те, чого там немає. Завтра ми дамо нову їжу їх примітивним мізкам.

Не важливо, що говорите ви - важливо, як ви говорите. Ваша самовпевненість буде сприйнята як переконаність, амбіція - як височина розуму, манера повчати і поправляти - як перевагу. Крутіть їм МІЗКИ, роздувайте НЕРВИ! Пригнічуйте волю тих, хто вам заперечує. Компрометуйте вискочок і крикунів, нацьковуйте самолюбство натовпу на скептиків. У бесідах і диспутах використовуйте риторичні прийоми, які знаходяться на межі пристойності. Запитуйте прізвище, місце роботи, посаду того хто сумнівається і заперечує. Це, як правило, шокує і залякує їх, і вони ретируються. Вимагайте відповідей, а отримавши їх, стверджуйте, не аналізуючи по суті: "Це не так, це зовсім не так!"

Якщо який-небудь розумник спробує викрити вас, інші не стануть його слухати і засудять, бо, викриваючи вас, він викрив їх в дурості, а це натовп не пробачає.

Якщо слов'янин спробує проявити себе, привернути до себе увагу, створіть в цей момент більше шумових ефектів, човгаєте ногами, вставайте і ходіть, скрипіть стільцями, смійтеся, розмовляйте, бурмочіть що-небудь під ніс, кашляйте і сякайтеся, перебивайте виступами, розмовами, жартами тощо. Створюйте слов'янам масу дрібних, дратівливих незручностей, які ними усвідомлюються не відразу. Кладіть свої предмети на їхні речі, наступайте їм на ноги, дихайте їм в обличчя, розмовляйте зухвало і голосно. Нехай вони постійно відчувають ваш лікоть під своїм боком. Слов'яни цього довго витримати не можуть. Уникаючи скандалів, вони йдуть, звільняючи вам місце ... Особливим шиком вони вважають грюкнути дверима і піти. Надайте їм цю можливість! Ввічливість нахабство - ОСЬ НАШ ДЕВІЗ!

Звинувачуйте в антисемітизмі тих, хто намагається викривати вас. Клейте їм ярлик антисемітів, і ви побачите, з яким задоволенням інші гої підхоплять цю версію. Взагалі-то всі слов'яни антисеміти, але як тільки ви приклеїте цей ярлик одному - він стає беззахисним, бо всі інші кидають його нам в жертву і знищують своїми руками. А ми поставимо клеймо на наступну жертву.

Грайте на почуттях слов'яе. Зображайте з себе бідних і нещасних, викликайте до себе жалість і симпатію, розповсюджуйте чутки про народ-вічних страждальців, про гоніння в минулому і дискримінації в сьогоденні. ТАКТИКА "БІДНОГО єврея" перевірена тисячоліттями! Нехай слов'яни матимуть менше нас, все одно вони допоможуть мати нам більше. Слов'яни люблять бути благодійниками і захисниками, кожен жебрак прагне бути благодійником, бо це підносить. Великодушності у них тим більше, чим менше можливісті її реалізувати. Візьміть в них те, що вони можуть дати: з паршивої вівці - хоч вовни жмут!

Заломлюйте всі явища через призму наших інтересів, кожне явище має розглядатися обов'язково з точки зору шкоди чи користі, яку воно несе євреям!

Інформуйте один одного про все, що може надати нам шкоду або користь. Інформація - це свята святих! Гроші, кадри та інформація - три кити, на яких грунтується наше благополуччя!

Священний обов'язок, обов'язок кожного єврея поставити до відома іншого єврея про те, що мають намір робити гої. Сьогодні ти допоміг мені, завтра я допоможу тобі - в цьому наша сила.

Бог наш заповідав нам володіти світом - ми ним володіємо. Наше завдання-утримати світ в наших руках. Тримайте в своїх руках засоби пропаганди та інформації: преса, радіо, телебачення, кіно. Потрібно і далі проникати в апарат партійного і державного управління. Навколо будь-якого питання формуйте громадську думку з урахуванням наших національних інтересів.

З будь-якої дрібниці можна зробити проблему, а з проблеми - дрібницю. Жоден суспільний процес не можна пускати на самоплив. Якщо він не принесе нам користь, спускайте його на гальмах, або направляйте його проти ворогів наших - гоїв. Будь-яке починання повинні очолювати ми, щоб вести його в потрібному напрямку.

Будьте в усьому лідерами, прагнете бути завжди першими! Виховуйте в собі керівний характер щогодини, щохвилини, навіть на дрібницях повсякденного життя. Чи не поступайтеся ні в чому, намагайтеся не поступатися навіть у дрібницях: будь то місце в громадському транспорті або чергу в магазині.

У будь-якому колективі беріть владу в свої руки і керуйте ним в наших інтересах. Адміністративну та творчу частину виробничого процесу повинні виконати ми. Нехай гої забезпечують чорнову, матеріально-технічну базу нашої творчості. Нехай вони стежать за чистотою робочих приміщень і охороняють плоди наших праць. Нехай вони будуть не вище вахтера і прибиральниці.

До творчості як виняток можна допустити гоїв неслов'янського походження. Не допускайте до цього слов'ян! Це завжди буде нам докором. І не бійтеся уславитися націоналістами: ілюзію інтернаціоналізму нам забезпечить наявність осіб змішаної національності з домішкою єврейської крові або, на худий кінець, представників нацменшин. Якщо у вас є вакансія - беріть тільки єврея.

Якщо не можете зробити цього, ліквідуйте посаду. Якщо не можете зробити ні того ні іншого - беріть азіата. Після невеликої обробки вони стануть вашими союзниками. Всі вони антисеміти тільки у себе на батьківщині. Таким шляхом вони забезпечать собі необхідну сферу існування. Використовуйте цей шлях.

Не руйнуйте відкрито пам'яток старовини, але й не відновлюйте їх. Пройдуть роки, і вони самі зруйнуються. А хулігани і "любителі старовини" їх розтягнуть по цеглинці. Робіть вигляд, що не помічаєте цього, будучи зайняті вирішенням великих народно-господарських завдань. Народ без історії, як дитина без батьків і з нього можна виліпити все, що необхідно, вкласти в нього своє світобачення, свій образ думок.

Таким способом необхідно можуть бути знеособлені цілі народи; спочатку вони позбавляються історії і традицій, а потім ми формуємо їх за своїм образом і подобою.

Тримайте під невпинним контролем кожен крок впливових і перспективних слов'ян. Не давайте їм усамітнюватися і об'єднуватися. Не допускайте між ними ніяких коротких і прямих зв'язків, їх контакти мають бути з нами і через нас. Це інформація, цей вплив. Не дозволяйте їм обговорювати ніякі питання без нас. Там, де двоє слов'ян повинен бути хоча б один єврей, будьте всюдисущі!

Якщо не вдасться блокувати і "засушити" молодих і перспективних, робіть їх керованими. Залучайте їх у свої компанії, створюйте навколо них щільне кільце єврейського оточення, позбавляйте їх контактів і знайомств крім вас. Змушуйте їх одружитися на єврейських жінках і тільки після цього відкривайте їм "зелену вулицю". Не бійтеся, їхні діти все одно будуть нашими, чий би бичок не скакав, телятко буде наше.

Допомагаючи таким, ви робите внесок у справу нашої єврейської громади. Відтепер їх зарплата - наш національний дохід. Заради своїх дітей вони втратять свої "громадянські права", почуття і розум, у всякому разі, не зможуть бути антисемітами. Спільне життя з єврейської жінкою - це один із способів залучення талановитих слов'ян в сферу нашого впливу і наших інтересів.

Беріть собі в дружини красивих і здорових слов'янських жінок, нехай вони принесуть нам здорове потомство, нехай вони покращують нашу породу. Отже, кожному перспективному слов'янину - єврейську подружку чи друга. Якщо кожен російський витягне за собою хоча б одного єврея - ми всі будемо влаштовані.

Давайте їм хабарі, даруєте подарунки, поїть коньяком і горілкою, а краще казенним спиртом. За брязкальця і зілля вони продадуть все і свою країну теж.

І остання порада. Будьте пильні, іспанська інквізиція і німецький фашизм не повинні повторитися. Гасіть в зародку. будь-які спроби протиставити нас суспільству, знищуйте антиєврейські тенденції на самому початку, в якому б вигляді вони не виникали. Фашизм - явище не випадкове, він виникає там, де ми недооцінюємо прагнення місцевого народу бути господарем своєї землі. Фашизм зріє в усіх народах. На наше щастя різні народи приходять до нього в різний час і під різними назвами.

Скуповуйте, викрадайте і знищуйте, не допускайте до перевидання творів, які розкривають нашу тактику і стратегію, що представляють євреїв в поганому світлі, народи гоїв не повинні пам'ятати і знати фактичні причини єврейських погромів і гонінь. З цих питань вони повинні знати тільки наше трактування.

Особливу увагу приділяйте непокірливим, впертим, які не хочуть схилити голови перед нашою перевагою, не хочуть працювати на нас і протидіють нашій практиці та політиці. З таких людей рано чи пізно формуються антисеміти. Не дозволяйте вирости з маленьких антисемітів великим погромників! Нехай вони в зародку зачахнуть з їх впертою ідеєю національної гідності. Викривайте їх, компрометуйте їх під будь-яким приводом, з озброюйтеся проти них всіма наявними засобами. Поки вони самотні, їм не встояти проти нашого колективізму, проти нашого натиску. Нехай вони тисячу разів праві у своїх дрібницях - все одно вони винні, заважаючи нам.

Поширюйте проти цих диваків компрометуючі чутки, створюйте їм сумнівну репутацію, зрештою, їх почнуть побоюватися ті ж, хто їх підтримує, хто добре знає, хто про них має прекрасну думку і підтримує їх. Позбавляйте їх зв'язків і контактів, позбавляйте їх можливості ефективно працювати, ставте під сумнів доцільність виконання ними роботи і займаних посад, ізолюйте їх, нацьковуйте проти них натовп, позбавляйте їх впливових позицій в суспільстві, провокуйте їх на конфлікти. Принижуйте їх, ігноруйте їх, ображайте несправедливістю заохочень і покарань, а коли вони протестують - звинувачуйте їх у непокорі, в порушенні субординації, нелагідності і склочництві.

Кличте до громадськості та адміністрації, тягніть їх в міліцію, якщо можна - в суд.

Якщо ви старше, звинувачуйте в порушенні принципів поваги до старших, якщо рівня за віком - звинувачуйте в порушенні принципів братерства і обов'язково інтернаціоналізму. Ефективність цих прийомів перевірена багатьма поколіннями. Так чинять усі, так звані "експлуататори", спонукувані необхідністю тримати народи в покорі. Головне звинуватити. Нехай вони виправдовуються. Той, хто виправдовується наполовину винен!

Якщо представляється можливість, підводьте їх поведінку під політичну платформу, пишіть на них доноси і анонімки, звинувачуйте їх у антигромадській поведінці та економічному саботажі. Провокуйте їх на виступ проти державної влади, а потім знищуйте за допомогою державної влади.

Право на привілеї і спокійне життя отримує лише той, хто покірно слід за нами і разом з нами. Той, хто хоче йти своїми незалежними шляхами - потенційно небезпечний і повинен бути позбавлений всілякої підтримки і засобів до існування.

Або наш порядок, або повна дезорганізація. Там, де хочуть обійтися без нас, повинен бути хаос! Робіть так, щоб безлад тривав до тих пір, поки змучені гої, зневірившись, не попросять нас взяти владу в свої руки і забезпечити їм спокійне життя.

Гої повинні працювати під нашим керівництвом і приносити нам користь. Той, хто не приносить нам користь, повинен бути вигнаний. Поза наших інтересів немає суспільної користі! Той, хто не з нами - той проти нас! Око за око! Зуб за зуб! Так вчив Мойсей, так жили наші предки. Так будемо жити ми. Помста - священне почуття, вона виховує характер, стверджує людину. Вивергніть з себе почуття покірності і смиренності по відношенню до наших кривдників. Гасла християнського милосердя, смирення, приниженості і самозречення залиште дурним гоям - вони гідні саме цього.

Серед гоїв - проповідуйте, насаджуйте християнські "чесноти", самі ж залишайтеся непримиренними в душі і твердими. Будьте непримиренними до ворогів наших! Якщо ви їм пробачите малу образу сьогодні, завтра вони завдадуть вам більшу. І не звикайте до образ самі і відбивайте у інших охоту завдати її вам.

Нехай гої вмовляють один одного обережності, поміркованості та гнучкості по відношенню до нас. Нехай вони обережно стримують наш натиск. Ми повинні діяти рішуче і швидко, ставлячи їх завжди перед доконаним фактом. Нехай вони після цього ведуть довгі, безплідні дискусії, проти наших методів у них немає зброї. Нехай вони вольовим рішенням зроблять одну справу, поки додумаються, домовляться і зроблять це, ми доконаним зробимо десять важливіших справ. Нехай їх опір буде нам необхідним стимулом, але не гальмом. Їх протидія нам необхідна для підтримки бойового духу і готовності, але не більше.

Ніколи не послаблюйте натиск. Чим жорсткіше опір гоїв, тим значніше наші витрати, тим вище повинен бути наш дохід і наші накопичення. Наш сьогоднішній прибуток має виправдати можливі втрати в майбутніх погромах, які час від часу відбуваються в кожній країні. Нехай гої сьогодні платять за те, що десь візьмуть частину свого назад.

Ми завжди повинні бути готові піти від гніву і ненависті гоїв, піти туди, де нас приймуть в розрахунку пожвавити економіку нашими капіталами.

Періодична зміна країн у пошуках більш сприятливих умов існування є частиною нашої стратегії. У цьому полягає символ "Вічного Жида" - Агасфера - невичерпного оптиміста і вічного мандрівника.

Але піти ми повинні, якщо треба буде, не бідними і хворими, а здоровими і багатими. Гроші - це наші ноги.

Ми зміщуємо свій центр ваги туди, куди попередньо переведені наші гроші, наш капітал.

Зміцнівши матеріально в країнах розсіювання, зібравши з них свою данину, час від часу ми збираємося на землі своїх предків для того, щоб зміцнити наш дух, наші сили, наші символи, нашу віру в єдність.

Ми збираємося для того, щоб знову розійтися. І так в усі віки.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати