ВК, Яндекс, та сотні інших у "чорному списку"

На сайті президента України 15 травня з'явився указ, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони з санкцій щодо російських компаній. Указ наказує українським інтернет-провайдерам блокувати багато популярні російські інтернет-ресурси. У їх числі - сервіси «Яндекса» і Mail.ru, соцмережа "ВКонтакте", соцмережа «Однокласники». Ці санкції вводяться на три роки. Указ набирає чинності з дня опублікування.

Повний перелік таких ресурсів є в доповненні №2 до указу, де перераховані юридичні особи, до яких застосовуються санкції. Серед сервісів «Яндекса», які провайдерам пропонується блокувати - «Яндекс.Пошта», «Яндекс.Карти», «Яндекс.Директ» і «Яндекс.Метрика», «Яндекс.Діск», головні сторінки .ru і .ua, сайт «Кинопоиск» і т.д.

Сервіси Mail.ru, «Яндекс», «Однокласники» і «Вконтакте» знаходяться в списку під номерами 275, 422, 423, 425. У списку санкцій, які застосовуються до цих юрособам, йде і пункт «інтернет-Заборона провайдерам надання послуг з доступ користувачів мережі інтернет до ресурсів сервісів ».


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати