Штучний інтелект вб'є цивілізацію

В ході відеоконференції в Пекіні британський учений Стівен Хокінг розповів, що, на його думку, штучний інтелект може стати можливою причиною загибелі людської цивілізації.

     "Розвиток штучного інтелекту може стати як найбільш позитивним, так і найстрашнішим фактором для людства. Ми повинні усвідомлювати небезпеку, яку він собою являє"


Стівен Хокінг вважає, що останні технічні досягнення людської цивілізації можуть привести до деградації людини, зробити її абсолютно безпорадною перед обличчям природи. Саме штучний інтелект, на думку Хокінга, стане головною причиною цього. Втім, він же, при правильному застосуванні, здатний вирішити багато з сучасних проблем, що стоять перед людством.

Сьогодні до створення справжнього "штучного інтелекту", що володіє здатністю до самосвідомості і вільного мислення, дуже і дуже далеко. Для початку вченим треба хоча б просто скопіювати людський мозок, але і це поки нездійсненне завдання. В даний момент вдалося змоделювати лише одну нейронну колонку. Нейронна колонка - це лише кілька кубічних міліметрів мозку, але й сотні гігабайт інформації в секунду. Дослідники навіть поки не ставлять перед собою завдання змоделювати свідомість - попереду ще гори роботи по імітації хоча б малої частину мозку.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати