33-річна мати двічі зламала шию

Тепер дівчина пообіцяла сама собі, що буде намагатися утримуватися від різких рухів головою.
П'ять років тому мешканка Мельбурна Моніка Джеффрі зламала шию, сильно чхнувши в ліжку. Через різкий рух хребці змістилися таким чином, що дівчину частково паралізувало, в той час як в сусідній кімнаті знаходилася її новонароджена дитина. На щастя, 33-річна Моніка змогла зібратися з силами і написала повідомлення чоловікові, який і викликав швидку. Жінка відновлювалася 14 тижнів, повідомляє Metro.


Однак цього разу дівчина отримала ту ж травму і на тих же хребцях, коли сильно розсміялася. Моніка розповідає, що спочатку відчула біль в шиї, коли потягнулася за робочим столом. Потім вона пішла на кухню до колег, де під час сміху її шия застрягла в тому ж положенні, як і в минулий раз.

Моніка викликала швидку допомогу, лікарі якої підтвердили, що зламані ті самі хребці. Тепер жінці чекає довгий і складний період реабілітації. На цей час вона не може вставати, тому за її двома дітьми доводиться дивитися родичам. Дівчина скаржиться, що якщо це трапиться знову, то буде потрібно термінове хірургічне втручання.


"Більше ніякого сміху і чхання! Мені потрібна здорова шия!"

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати