Учені констатують: смажена картопля небезпечна для життя!

Люди, які їдять смажену картоплю більше двох разів на тиждень, тим самим збільшують для себе ризик ранньої смерті. Саме це стверджують автори статті, опублікованої в "Американському журналі клінічної дієтології". При цьому споживання картоплі в їжу в будь-якому іншому вигляді не веде до скорочення життя, утверджують вчені. Вони наводять дуже серйозні доводи. Може, і справді перейти на пюре?


"Споживання смаженої картоплі зростає у всьому світі", - говорить доктор Нікола Веронезе, автор статті та науковий дослідник з Національного дослідницького ради в італійській Падуе.

В 2014 році по статистиці, тільки в США на людину припадає 15 кілограмів картоплі фрі на людину в рік. Команда Веронезе вивчила 4400 людей, що страждають артритом, у віці від 45 до 79 років. Це дослідження стало одним з небагатьох, що відкривають те, як і наскільки смажена картопля небезпечна для організму.


"Ми вважаємо, що масло, на якому готується жарена картошка, багате трансжирами, що є фактором ранньої смерті, - говорить Веронезе. - Трансжири сприяють підвищенню рівня  холестерину в крові, що безпосередньо приводить до серцево-судинних захворювань.

Нью-йоркські дієтологи вважають, що в смаженій картоплі міститься в нейакріламід. Це хімічна речовина, потенційно здатна стати причиною раку, виділяється в картоплі при смаженні.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати