Рак крові - важка боротьба за життя Юри Шупика

Майже п’ять років тому Юра Шупик закінчив лікування гострого лейкозу. Але формулювання «закінчив» не доречне у випадку цього хлопця. Під час лікування було виявлено так звану філадельфійську хромосому. Це означає тільки одне: пожиттєвий прийом Іматинібу. Без постійного прийому такого препарату рано чи пізно хвороба повернеться. А зараз Юрі щомісячно необхідно майже 8 тисяч гривень на ці ліки. Інакше – швидкий рецидив лейкозу...

Зовні абсолютно звичайний хлопець – чорнявий, високий, дуже худий і блідий. Він схожий на затятого курця, але насправді все зовсім по-іншому. Перед нами дорослий Мужчина, з чіткою життєвою позицією, сформованими цінностями. Юра пережив занадто багато, щоб бути звичайним молодим чоловіком. 5 років життя з діагнозом «гострий лейкоз» та постійний прийом хіміопрепарату дається взнаки.

У 2009 році до 16-річного Юри прийшла велика біда – рак крові. Почалася важка боротьба за життя. Тільки хлопець знає, наскільки важкою була ця боротьба. Хлопець все витримав, не здався, пройшов всі курси хімії. Лейкоз відступив. Та на зміну цьому прийшло нове випробування – випробування ліками.


Протягом цих років Юра безперервно приймав Іматиніб. Як ці дорогі ліки потрапляли до хлопця? Це стало можливим тільки з Божою поміччю та завдяки допомозі небайдужих людей. Та в лютому препарат у хлопця закінчився. Упаковка ліків наразі коштує майже 8 тисяч гривень. Лише на місяць! Таких коштів у хлопця, який щойно закінчив навчання у комп’ютерній академії та влаштувався на роботу, та його єдиної рідної людини, звичайної сільської жінки – мами немає, ніколи не буде! 

Юра не може не приймати цих ліків. Це означатиме, що всі попередні випробування були даремними. Ми звертаємось до вас з проханням: будь ласка, допоможіть зібрати кошти на життєво необхідні ліки для Юри на наступні 6 місяців! 


Українська Біржа Благодійності

ПІБ: Шупик Юрій Миколайович, 12 березня 1993р. 

Місто: Рівненська обл., смт Мізоч 

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз. Перша ремісія


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Ляш Оксана

05.01.2018 / 11:35

модератори, пропишіть номер рахунку для перечислення коштів! таке голошення недієве!!!

Відповісти