Що подарувати велолюбителю?

На ринку вело товарів сьогодні присутня неймовірна кількість крутих та дуже корисних девайсів. Проте, зовсім нещодавно я знайшов парочку аксесуарів, про які раніше і не здогадувався. Спішу поділитися з велолюбителями власними відкриттями.

Тримач для пляшки вина.

В мережі побачив фото незвичайного тримача для пляшки. Він відрізняється від тих, що передбачені для фіксації бутля для питної води. Погодьтесь, цікавий аксесуар. Не знаю, як хто, а я б зрадів отримавши таке в подарунок.
Сумка на раму, що трансформується у міні-кейс.

Скажу чесно, мені остогид рюкзак на спині. Особливо я втомлювався від нього під час літньої спеки. Альтернатива є. Ось така сумка-планшет пасуватиме міському велосипедисту будь-якої статі. Якщо покопатися в мережі, то можна знайти і більш жіночі варіанти. Проте, цей, мені здається - буде дуже доречним подарунком.

Тримач для спідниці під час їзди на велосипеді.Дівчата, якщо ви полюбляєте велосипед та з його допомогою добираєтесь до роботи - не варто закидати спідниці далеко у шафу. Спеціальний тримач-фіксатор втримає вашу сукню під час вело прогулянки.

Рукавиці з сигналом повороту.


Виявляється, ця штука - вже давно не новинка. Проте, я й досі не знав про її існування. Якщо у вас ще немає таких рукавичок - бажаю всім отримати їх в подарунок. Впевнений, водії на дорозі подякують вам.

Переносна ручка для велосипеда.Такий аксесуар, однозначно, найпершими оцінять ті велолюбителі, хто живе вище першого поверху. Спеціальна ручка допоможе зручніше тримати велосипед під час його перенесення. Вона займає небагато місця і легко кріпиться. Сходи більше не будуть здаватися страшною перепоною.

Дзеркало заднього виду.

В принципі, будь-яке дзеркало заднього виду - це вже добре. Але те, що кріпиться на руку, мені особисто, здається - більш вдалим варіантом. Впевнений, водії на дорозі - подякують.


Тримач для кавового стакана.Велосипедист завжди зможе взяти каву з собою. Допоможе йому у цьому незвичний тримач для кави. Ви вже маєте такий? Якщо ні - то додайте його до списку бажаних подарунків.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати