Останній iPhone - чим дивує Apple?

Apple не дає змоги перепочити своїм конкурентам. Компанія стрімголов намагається обігнати майбутнє. Їх крайня модель цікавить багатьох. Ви вже чули про всі особливості цього телефону?

Такого дорогого iPhone світ ще не бачив.

Якщо порівнювати iPhone 8, 8 Plus та 10 модель, то остання орієнтовно коштує $1000. Дві попередні новинки дешевші на 100-200$. Що містить  в собі цей агрегат, щоб ви готові були за нього стільки заплати?

Фішка No1 - цей смартфон тонший за попередні моделі. До того ж, швидкість відрізняється в кращу сторону.


Наступна особливість - розблокування екрану відбувається не за скануванням відбитку пальця, як раніше, а за розпізнаванням обличчя. До того ж, розблокувати його, коли людина спить чи без свідомості - не можливо. Очі повинні бути відкритими. Думаю, за пару місяців розробники цю функцію вдосконалять та абсолютно унеможливлять користування сторонніми особами.Екран більший (розмір 5.8 дюймів). На ньому вже немає кнопки «Додому». Покращена фронтальна та основна камери.
Зарядка, на жаль, не має великого радіусу дії, як очікували користувачі. Проте, це не та стара дротова модель, до якої ми звикли.

OLED-екран приємно вражає. Звісно, представленна нова версія iOS.

Ці телефони мають неймовірну властивість - як тільки ви потримаєте його у руці, то неодмінно захочете купити. Така вже магія Apple і нічого з цим не поробиш.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати