Роботи наступають - кого можуть замінити машини?

Hunter
  • 697

  • 2

  • 0

Людство прагне винайти такий механізм, який би виконував за нас всю важку роботу. Хоча, чому тільки важку? З давніх-давен вчені намагаються створити прототип людини. Але сьогоднішні роботи - це не залізні жінки та чоловіки, це складні механізми, які часто анітрохи не схожі на людей.  Хоча, вони цілком зможуть нас замінити в майбутньому. А деякі, роблять це вже просто зараз.

Медичні роботи.
Такі агрегати нагадують героїв фантастичного кіно, а не лікаря зі скальпелем. Не вкладається в голові, як така, на вигляд - незграбна машина, може виконувати надтонку роботу на людському тілі. Але медичні роботи вже сьогодні справляються з багатьма задачами значно краще за людей.Роботи-водії.
Автобус чи вантажівка можуть пересуватися без допомоги людини. Не вірите? Вчені прогнозують, що найближчими десятиліттями роботи-водії зможуть взагалі замінити людей. В Америці навіть створили штучне місто, де випробовують їх можливості.Роботи-космонавти.


Машини, що здатні пересуватися по поверхні Марсу існують вже й сьогодні. Вони беруть проби ґрунту та фотографують усе довкола. Незабаром, такі роботи зможуть керувати космічним польотом самостійно.

Роботи-інтелектуали.
Усі професії, що пов'язані з розумовою діяльністю, зможуть опанувати й роботи. Вони вже й зараз легко заміняють бухгалтера, економіста чи тестера в ІТ. Найцікавіше, що ці роботи можуть замінити й творчі професії. Роботи-дизайнери малюють картини, створюють колажі та аплікації.


Роботи наступають! Бажаєте бути попереду - вдосконалюйтесь, бо хто знає, може й ваше місце займе груда металу зі штучним інтелектом.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати