Корисні дрібнички для авто

Автомобіль - це мій дім на колесах. У ньому я проводжу значну частину свого робочого дня. Трапляється, він супуроводжує мене і під час відпустки. Я дбаю про комфорт всередині. В мережі мені трапляється немало дрібниць, якими можна вдало обладнати своє авто. А що ви думаєте про це?

Надувний матрац для зручного сну. Мені здається, ночувати в машині в такому положені все ж краще, а ніж просто на сидіннях.


Сумка-наліпка для телефона. Корисний і простий у використанні аксесуар. В нього, з одного боку стрічка, що наклеюється на будь-які поверхні. Ніякого спеціального монтажу не треба.


Або такий тримач. Він кріпиться просто на кермо. Можна розмовляти по телефону в режимі гучномовця.


Усі батьки точно оцінять органайзер для дітей. Він кріпиться на спинку передього сидіння. Думаю, дітям будецікаво гратися під час подорожі. А якщо туди покласти якусь улюблену забавку - то взагалі, дитина буде щаслива.


Варто сказати, що таких органайзерів дуже багато. Виробники вигадують все нові й нові функціональні можливості. Обрати можна на будь-який смак. Мені ось цей теж припав до душі.


Серветки в машині - це величезна необхідність. Якщо використати для їх зберігання ось таку коробочку, то вони завжди будуть під рукою.


Коли немає часу зупинитися та випити кави, я роблю це просто в машині. Дуже виручає підставка для стакану. Подобається?


Скажу чесно, деякі аксесуари виглядають досить дивно. Дівчата, може ви поясните мені, для чого ось ці банти? З ними і правда, зручно?


Тримач для сумок точно зацінять жінки. Тільки не кажіть їм, що ця штука називається карабін.


Здавалося б - дрібниці. Та з них складається усе наше життя. 


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати