У в'язницю за фотознімки: 5 країн світу де не можна фотографувати

У мене відпустка! І я планую дременути кудись за враженнями. А вам з безвізом стало простіше подорожувати Європою?

Це був ліричний відступ, а сьогоднішній мій текст зовсім не про це. Я розкажу про 5 країн світу, де за фотознімки можна потрапити у в'язницю. Перебуваючи в цих місцях, ховайте камеру подалі.


Нідерланди.
В Амстердамі заборонено фотографувати всесвітньо відомий квартал Червоних Ліхтарів. Якщо місцеві помітять ваші спроби зробити хоч один кадр, ух - не чувайтесь!
Японія.
Заборона фотографувати тут не носить глобального характеру. Проте, деякі храми та статуї не дозволяють знімати. У своїх туристичних буклетах японці наголошують на цьому. Якщо збираєтесь відвідати цю країну - наперед ознайомтесь зі списком таких об'єктів.
Північна Корея.

У цій країні не те, що фотографуватися без дозволу не можна - тут заборонено виходити з готелю без гіда. Якщо ви бажаєте зробити кадр на згадку, то варто спитати дозволу у свого екскурсовода. Інакше - тюрма або величезний штраф.
Емірати.

В ОАЕ в законі чітко прописано, що фотографувати палаци шейхів заборонено. До того ж, деякі мости та урядові будівлі також табу для об'єктива. Є місця, де фото не можна зробити через забобони (місцеві вас просто не зрозуміють). Для порушників передбачені високі штрафи (більш як 1 000$) або тюремне ув'язнення до 3-х місяців.
Південна Корея.

Тут заборонено фотографувати жінок без їх дозволу. Трактують це, як спробу здійснити сексуальне насилля. 5 років в'язниці загрожує тому, хто намагатиметься зробити фото дівчат навіть в місцях загального користування.
Добре, що вдома, я можу запросто зробити кадр, який сподобався. А от в Америці, подейкують, фотографувати приватну власність теж можна тільки з дозволу хазяїна.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати