Ідеї велопарковки в квартирі

Осінь - невтішна пора для мене, як для велолюбителя. В цей час сутеніє рано і пересуватись автомобільними магістралями стає небезпечніше. До того ж, дошкуляє негода. Як правило, восени мій велосипед відпочиває.

Кожного року у мене виникає одна й та ж проблема: де зберігати свого двоколісного товариша? У гаражі не дуже багато місця і якщо поставити його під стіну, то треба весь час ходити з обережністю, щоб не зачепити. В квартирі - він заважає домочадцям. А на балконі, банально, не вистачає простору. Така проблема змусила мене пошукати ідеї компактного зберігання. Спішу поділитися з вами! Сподіваюсь, комусь вони стануть в нагоді.

Велосипед можна закріпити на стіні - підвісити його за допомогою спеціального кріплення. Наприклад, ось так. У такого способу, як на мене - є недоліки. Краще, коли байк буде притиснутий до стіни.

Ось цей спосіб мені видається набагато компактнішим. До того ж, роль тримача відіграє полиця, на яку можна скласти усі свої велосипедні аксесуари.

Один з універсальних способів - підвісити велосипед до стелі. При чому, це можна зробити декількома способами.

Наприклад, ось так. Для цього слід встановити тримач.


Або так:Або за допомогою такої конструкції та декількох тросів підв'язати його.


Для тих, у кого вдома одразу декілька велолюбителів, існує спосіб кріплення для двох або трьох двоколісних транспортних засобів.


Або ось так:

Можна й змайструвати стійку, за яку будуть чіплятися велосипеди.


Ідея всіх кріплень практично однакова. Це гачок (або його прототип) за який об'єкт можна підвісити, або ж тримач закріплений на стелі (монтаж велосипеда у такому випадку складніший).


Мені подобається, коли велосипед кріпиться за допомогою власної рами. Ви просто повісили його - і все!


А ідея з полицями точно виграшна.


Хоча, треба сказати, що я зустрічав і більш креативні ідеї.


Якщо ви плануєте робити це самостійно, думаю, ніякого спеціального інструменту не треба. Можна обійтись тим, що є вдома.В очікуванні весни мій велосипед відпочиватиме від бурхливого міста. А де ви зберігаєте двоколісний транспорт?


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати