Викриття міфу про Ейнштейна

Ейнштейн. А що з себе взагалі являє Ейнштейн? Хто він такий? Є дуже цікава книга В. І. Бояринцева, "Російські та єврейські вчені, міфи та реальність", що вийшла мізерним накладом, де автор, сам доктор фізико-математичних наук, уважно придивляється до Ейнштейна.
Отже, в дитинстві Ейнштейн довго вчився говорити, в семирічному віці міг лише повторювати короткі фрази. У дев'ять років Ейнштейн вступив до гімназії і без блиску справлявся зі шкільною програмою. Викладачі насилу терпіли повільність його відповідей.

Закінчити гімназію йому не вдалося. Попередньо Ейнштейн отримав довідку від психіатра про необхідність піврічної відпустки. Але вчителі перші привітали його з воскресінням. І прочитали йому наказ про відрахування Ейнштейна (за рік до закінчення). Але Ейнштейн закінчив іншу гімназію.

Восени 1900 Ейнштейн склав іспити в цюрихський Політехнікум. Він був сірим і непримітним учнем. Відмітки Ейнштейна були такі: дипломна робота - 3,75, загальний бал - 4,09 (за п'ятибальною системою). У Політехнікум "геній" Ейнштейн зміг поступити тільки з другої спроби. Лекції таких видатних математиків, як Адольф Гурвіц і Герман Минковський його не цікавили. Ейнштейна не бачили на лекціях, а іспити він взагалі здавав з допомогою свого приятеля Гроссмана.

Після закінчення Політехнікуму Ейнштейн 2 роки ніде не працює. Тільки протягом двох місяців він викладав математику в технічній школі. Спроби давати приватні уроки успіху не мали - підопічних не влаштовувало його викладання.

Докторська (кандидатська за російськими поняттями) дисертація Ейнштейна "Нове визначення розміру молекул", присвячена броунівському (безладному) руху була визнана помилковою.

Варто відзначити ще один цікавий факт. До початку 50-х років біографи розчулено розповідають, що він освоїв англійську мову. Воістину безмежний талант! Від себе зауважимо, що до початку 50-х років Ейнштейн прожив в США "всього-то" 17 років.

У 1902 році Ейнштейн переселився в Берн і почав працювати в патентному бюро (технічним експертом третього класу). Він отримував масу свіжої інформації в галузі науки і спокійно міг з нею працювати і користуватися знаннями інших вчених. Було бажання подивитися, що і де погано лежить, а поцупити і привласнити собі - справа нехитра. Студентські деньки даром для Ейнштейна не пропали: вони виробили у нього хватку і вміння привласнювати собі чужі результати. Особливо в тих випадках, коли потрібно було звалювати на інших чорнову і трудомістку роботу, яку сам Ейнштейн з причини слабоумства виконувати не міг.

У 1905 році Ейнштейн створив свою спеціальну теорію відносності (СТВ). Але створив він її не з нуля. Викладення матеріалу було в типовій єврейській манері: без вказівки ідей і результатів, запозичених з інших досліджень, без зіставлення отриманих результатів з більш ранніми. Стаття не містила жодного літературного посилання. Базові ідеї Ейнштейн взяв у Анрі Пуанкаре, а математичний апарат запозичив у Гендріка Лоренца. У науковому світі це називається крадіжкою чужих ідей, плагіатом.

Ще одна цікава деталь: не залишилося ніяких чернеток перших робіт Ейнштейна.

Після опублікування СТВ Пуанкаре одного разу зустрів Ейнштейна і звинуватив його в плагіаті та науковій непорядності. Наївний і чесний Пуанкаре. Він не знав, що євреї власність гоя (у тому числі й інтелектуальну) вважають своєю особистою власністю. "Майно гоя - все одно, що пустеля вільна" (талмуд, Баба Батра, 55). Вкрасти чуже і видати за своє - це вершина єврейської геніальності. По частині крадіжки і плагіату евреї дійсно генії.

Самого ж Ейнштейна весь час намагаються представити атеїстом. Особливо, матеріалісти. Насправді ж Ейнштейн був віруючим іудеєм. "Належність до єврейської нації є дар божий" - його ж слова (Г. Себова, "Фінал катастрофи", стор. 25). Дивні розмови для атеїста, яким його завжди намагається зробити пропаганда. І тим більше для інтернаціоналіста, яким його намагаються зробити євреї.

Після Ейнштейна все патентні бюро світу забиті євреями. Патентні бюро стали злодійськими єврейськими кублами по крадіжці ідей "нижчих народів" і видачу їх за свої. Така єврейська геніальність. Точніше, - нахабство. Зокрема, за радянських часів у ВНДІДПЕ (Всесоюзний інститут державної експертизи) не було жодного працівника, хоча б зовні схожого на росіянина. Там були одні євреї. "Професор відкриває двері конференцзали і вигукує: а, преЖИДіум вже зібрався". При цьому найбільш перспективні пропозиції ставали відомими в США і в Ізраїлі. А самим заявникам через півроку-рік говорили про безперспективність їх пропозицій, попередньо їх вкравши.

Роль першої слов'янської дружини Ейнштейна - Мілеви Марич (сербка за національністю) повністю замовчується. Однак Мілева була сильним фізиком і її роль у створенні спеціальної та загальної теорії відносності досить відчутна. Мілева Марич у фізиці була набагато розумніша Ейнштейна. Всі три "епохальні" статті Ейнштейна 1905 були підписані "Ейнштейн-Марич". Широко відомо, що Ейнштейн говорив своїм друзям: "математичну частину роботи за мене робить дружина" (це стосувалося тільки перших статтей, потім її стали робити помічники Ейнштейна). З цілої низки біографій Ейнштейна проходить знущальне ставлення до ролі Марич, яка була чудовою домогосподаркою і науковою жінкою: "27-річна дружина найменше служила зразком швейцарської феї домашнього вогнища, вершиною честолюбства якої є битва з пилом, міллю, сміттям". Єврейська матуся Ейнштейна називала Мілеву "швидше грязнушкой, ніж чистьохою". Правда сам Ейнштейн називав себе "циганом і волоцюгою" і не надавав жодного значення своєму зовнішньому вигляду. Побутовою проблемою Ейнштейна були блохи, яких він заніс з купівлею старого матраца. Сам Ейнштейн жартував: "Чим брудніше нація, тим вона витриваліша" (мабуть, маючи на увазі себе). З іншого боку Ейнштейн "не міг терпіти празький бруд". До речі, всі біографи Ейнштейна відзначають його крайню неохайність і неохайність генія всіх часів і народів(що притаманне євреям). Так що, чия б корова мукала.

Загальну теорію відносності (ЗТВ) "геній" Ейнштейн "створив" в 1915 році. Природно, не з нуля, а на базі фундаментальної теорії поляка Миньковського про 4-х мірний простір-час. Сам Минковський розвинув ідею 4-х мірного простору Пуанкаре. Фундаментальну формулу Е = mСС придумав не Ейнштейн, а Пуанкаре в 1900 році. Він перший помітив, що енергія випромінювання володіє масою m, що дорівнює E / CC. А це рівняння приписується Ейнштейну. Так що у фундаменті навіть найбільших єврейських "геніїв" лежить плагіат і нахабне злодійство.

Друге припущення загальної теорії відносності ("рівняння гравітаційного і матеріального полів незалежні щодо довільних координат") Ейнштейн вкрав у Гільберта. Гільберт по своїй наївності незадовго до цього повідомив результати своїх математичних викладок Ейнштейну на наполегливе прохання останнього. Коли ж до Гільберта дійшло, з яким аферистом він має справу - було вже пізно. Рівняння Гільберта стали іменуватися рівняннями Ейнштейна.

Ейнштейн, звичайно, вклав дещицю і від себе. І що він отримав? Він отримав ЩОСЬ. Загальна теорія відносності сповнена абсурдів і логічних суперечностей. Ейнштейн пішов по тупиковій колії - він намагався все різноманіття форм руху і всю багатосилову картину світу звести до єдиної сили. Але це зробити неможливо, бо у Світі існують різні види сил, наприклад, гравітаційні та електричні. Нічого у нього не вийшло, хоча він працював над цією теорією 30 років (швидше за все він просто відпрацьовував вкладені в нього гроші). Ось що робить Однобожжя з головами людей. І неважливо де - в релігії або в науковому світі. Теорія Ейнштейна помилкова. Практична користь від його "фундаментальної" теорії - сумнівна. Д. Томпсон (шостий нобелівський лауреат), видатний англійський фізик, який відкрив електрон, творець однієї з перших моделей будови атома в своїх споминах писав, що теорія відносності Ейнштейна не є фундаментальною, як це нав'язується. З рівнянь Максвелла можна отримати всі ті ж результати, що були отримані в теорії Ейнштейна.

Отже, підсумуємо. Голландський фізик Генрі Лоренц (1853-1928 рр) висунув і обґрунтував гіпотезу, що розміри всіх тіл залежать від швидкості їх руху відносно спостерігача. А французький математик Анрі Пуанкаре (1854-1912 рр) побудував нову теорію відносності, різко відмінну від теорії Ньютона. Всі ці міркування вилилися в СТВ Ейнштейна. А деякі впливові кола "помножили докази правильності" нової теорії. Вони зробили абсолютно неможливою будь-яку критику цієї теорії. І досі це табу зберігається.

Але незабаром марність цієї боротьби змінилася її непотрібністю. Пуанкаре, поміркувавши над своєю теорією, що стала "постулатом Ейнштейна", видихнув з полегшенням: "Слава богу! Я був неправий". Незабаром Анрі Пуанкаре помер на операційному столі. Встигни він опублікувати свої міркування, доля СТВ опинилася б під великим питанням. Авторитет Пуанкаре був дуже великий.

Уже в 1916 році Ейнштейн розлучається з Мілевою (кинувши її з трьома дітьми), після чого вона перенесла декілька серцевих нападів. У листі до свого друга Ейнштейн однозначно дав зрозуміти, що якщо Мілева помре, то він особливо журитися не буде. Завважив, що вона вже більше не потрібна. У 1947 році Мілева пережила від свого колишнього чоловіка черговий психологічний удар. Ейнштейн виставив на продаж її будинок і діяв так, немов би вона вже померла. Перед смертю в лікарні їй надавали допомогу відповідно зі швейцарськими законами про незаможних. Вдруге Ейнштейн одружився на єврейці Ельзі (його двоюрідної сестри по матері і троюрідною сестрою по батькові).

Після цього, 30 років працюючи над загальною теорією поля в інституті, створеному багатими євреями Бромбергером і Фульди в США, Ейнштейн не зміг домогтися ніяких результатів. Не вдалося нічого більше вкрасти. Кривда яка! І нова єврейська жіночка нічим не допомогла з причини генетичного недоумства. Зате Ейнштейн чесно відпрацьовував свій імідж. Квантову механіку Нільса Бора Ейнштейн взагалі не зміг освоїти! Інтелекту не вистачило, відрізаний був від глибоких думок. Ось яку посередню особистість євреї роздули до небес і зробили з нього вченого номер один!

У 1897 році відбувся перший сіоністський конгрес. Рухові, який вийшов з підпілля, потрібно було знамено. Треба було створити образ - образ генія всіх часів і одного народу. І така людина була знайдена. Знайшли вже, що знайшли. В силу повної єврейської інтелектуальної безпомічності нікого кращого за Ейнштейна знайти не вийшло. Що ж, що є - то є. Тоді євреї вирішили вкласти гроші в його ім'я і "розкрутити" це ім'я до небес. Все інше - справа техніки, відпрацьованої євреями протягом століть. Як це робиться на практиці, Ви можете побачити на прикладі "розкрутки" посередніх "зірок" шоу-бізнесу на сьогоднішній "російській" сцені.

У ЗМІ, що належали в той час за великим рахунком євреям, почалася масова агітація імені Ейнштейна, - нового "Ісуса Христа" в галузі фізики. Кампанія набула незрівнянного по своїй нахабності характеру. "Ім'я Ейнштейна загордилось масами, що не мали жодного уявлення про фізику, і особливо, звичайно, євреями ..." (М. Саяпин, газета "Дуель" N-30, 1998 рік). Яких тільки заголовків в американських і англійських газетах не було. Тут Вам і "Революція в науці", і "Нова теорія будови всесвіту" і "Ейнштейн - новий Мойсей, що прийшов з гір, з одкровенням про новий Закон Всесвіту", і "Ейнштейн - революція в науці. Відмова від поглядів Ньютона", і "Альберт Ейнштейн - новий історичний гігант типу Коперника, Кеплера, Ньютона разом узятих", і "Теорія відносності Ейнштейна - саме велике досягнення людської науки", "Ейнштейн - богорівна людина XX століття", "Промені вигнуті, фізики в сум'ятті, теорія Ейнштейна тріумфує "і інше, і інше. У середовищі аристократів стало модним говорити про теорію відносності. Лекції з цієї теорії збирали величезну кількість слухачів, книги миттєво розкуповувалися. ЗМІ створили з Ейнштейна образ незвичайного генія, і тепер його уваги домагався весь світ.

Місце в Бернському патентному бюро в 1902 році Ейнштейн отримав завдяки батькові Марсела Гроссмана, у якого був друг - Фрідріх Галлер - директор цього бюро.

У 1909 році в Цюрихському університеті відкрилася професорська вакансія з курсом теоретичної фізики. На неї претендував Фрідріх Адлер, який навчався з Ейнштейном в політехнікумі. Адлер відмовився від посади на користь Ейнштейна. Аналогічне місце мала історія в 1910 році, коли Ейнштейн претендував на посаду професора Празького університету. Тут першим кандидатом був професор фізики Густав Ауманн, який зняв свою кандидатуру на користь Ейнштейна.

З 1910 року сіоністи пробивали Ейнштейну Нобелівську премію. Його ім'я тільки два рази не фігурувало в списках кандидатів. З такою завзятістю просували сіоністські кола свого кандидата в генії всіх часів і одного народу. Після багаторічної роботи Сіону Нобелівська премія була в підсумку присуджена Ейнштейну. У липні 1923 Ейнштейн виїхав до Швеції для отримання "Шнобелівської" премії.

Запитайте будь-кого "за що Ейнштейну була присуджена Нобелівська премія?". Приблизна відповідь буде такою: "за створення теорії відносності". От і не вгадали! Як, насправді? При всьому тиску сіоністів Нобелівський комітет відрізнявся консервативністю і не хотів присуджувати премію за таку фальсифікацію. За розвиток чужих гіпотез премію давати Нобелівська комісія по совісті не хотіла. 12 років поспіль Нобелівський комітет не хотів присуджувати премію за теорію відносності. Присудження премії було сформульовано так: "Премія присуджується Ейнштейну за відкриття закону фотоелектричного ефекту і за його роботи в галузі теоретичної фізики". Цікаве формулюваннячко, чи не так? А як реально йшла справа?

А ось так. Сам фотоелектричний ефект був відкритий в 1886 році німцем Генріхом Герцем. Два роки потому, так званий "зовнішній фотоефект" був експериментально перевірений російським фізиком Олександром Григоровичем Столєтовим, який встановив перший закон фотоефекту (до речі, не названий "законом Столєтова").

Перший закон фотоефекту звучить так: "максимальний струм насичення прямо пропорційний світловому потоку, що падає". Столєтов скрупульозно вивчав різні сторони фотоефекту, проводив серію дослідів з метою отримання залежності величини фотопотоку від освітлення. У своїх дослідах вчений впритул підійшов до встановлення законів електричних розрядів в газах. Теорію таких явищ побудував англійський фізик Таунсенд, використавши отримані Столєтовим результати. Але Столєтову премію не дали, її дали Ейнштейну, який нічим її не заслужив.
А що взагалі зробив Ейнштейн? "Великий" єврейський "геній" встановив "другий закон фотоефекту" - "закон Ейнштейна". Він звучить так: "Максимальна енергія фотоелектронів лінійно залежить від частоти світла, що падає і не залежить від його інтенсивності". От і все. Таким є "епохальний" зміст "великої єврейської геніальності". Мало того, Ейнштейну також приписується роз'яснення механізму фотоефекту на основі квантових уявлень про природу світла. Насправді? Квантова теорія випромінювання була створена Максом Планком в 1900 році.

Ось Вам картина чергового єврейського підроблення. Євреї - самий нахабний і безсовісний народець в світі за частиною нахабства і плагіату. Ніхто не витрачає стільки сил, енергії та грошей скільки витрачають євреї на цю святу для них справу. На "пропихання" Ейнштейна було витрачено 11 мільйонів доларів. Сума на ті часи - фантастична.

Сам Ейнштейн був переконаним сіоністом. У дитинстві основи іудаїзму Ейнштейну викладав один з родичів. Справа дійшла до того, що маленький Ейнштейн відмовився їсти свинину, а в одинадцять років співав гімни своєму єврейському богу Єгові прямо на вулицях.

Тема антисемітизму (читай - жидоборства) пронизує все життя Ейнштейна. Його світогляд можна виразити одним-єдиним реченням: "якщо єврей одержує на іспитах такі ж оцінки, як і неєврей, то неєврей не вступив до навчального закладу з причини власної дурості, а єврей - через антисемітизм".

Всі нападки наукового світу на божевільну теорію відносності недоумкуватого Ейнштейна так само розглядаються, як прояв антисемітизму. З противниками теорії Ейнштейна вчиняли круто: одного з них вирішили обстежити психіатрично, на іншого надали документи в гестапо через нібито єврейське походження опонента Ейнштейна. І це у євреїв називається "науковим спором".

Вся ідея релятивізму (відносності) укладена в наступному. Наприклад, яблуко можна розглядати, що воно падає на Землю з таким же правом, як Землю, що падає на яблуко. Це, мовляв, без різниці, все в світі відносно. Але це абсолютно хибно. І ось чому. Швидкість і величина їх взаємних переміщень обернено пропорційна їх масам. І за одне й те же час яблуко зміститься щодо загального центра ваги системи "Земля-яблуко" на величину в 10 в 28 ступені разів більшу, ніж Земля. Отже, твердження "яблуко падає на Землю" в стільки ж разів більше відповідає істинному стану справ, ніж протилежне! Цей принцип так само застосовний і до всього Всесвіту. Хоч в цілому, хоч до будь-яких її частин. Весь релятивізм - це набір софізмів, що не мають до реальності світу ніякого відношення.

У 1912 році російський фізик Н. А. Умов (1846-1915 рр) опублікував статтю, якою забивав цвях у кришку труни теорії відносності. Всі матеріальні зміни (скорочення довжини, уповільнення часу) - все це лише здається спостерігачеві, до якого доходять світлові хвилі від об'єкта. І ніяк це не відноситься до фізичного об'єкту. Перетворення Лоренца мають чисто математичний характер. І до фізичної реальності відношення не мають.

Ця стаття була опублікована в німецькому журналі "Zeitschrift fuer Physik" німецькою мовою. Весь гумор в тому, що одеський збірник "Теорія відносності" тут же передруковує цю статтю, помилково прийнявши прізвище автора - Umow - за німецьку. А самого автора - за прихильника теорії відносності. Не знати прізвища цього фізика (хто зі студентів технічних ВНЗ не знає про "вектори Умова"?), щоб не розібратися у змістові статті - це треба вміти! Це говорить багато про що. Це говорить насамперед про дрімучість і повну некомпетентність прихильників теорії Ейнштейна. І ще це говорить про їх нерозбірливість в досягненні своєї мети - "проштовхуванні" "геніального" Ейнштейна. Ворон до ворона летить.

В астрономії з подачі цієї теорії так само запанували вже відверто маячні гіпотези. Найбільш показова так звана теорія "Великого Вибуху" (Big Bang). Астроном Габбл виявив "червоний зсув". Тобто зменшення частоти світлових хвиль від віддалених від нас галактик. І чим далі вони один від одного, тим більше це "червоний зсув". Це може означати, що всі галактики нашого Всесвіту розбігаються один від одного. Звідси був зроблений висновок: приблизно 20 мільярдів років тому стався вибух якоїсь точки простору розміром з шпилькову голівку. Нібито в неї була стиснута вся наша матерія. Це дуже нагадує біблійну байку про створення світу Єговою "з нічого". Абсурдна гіпотеза "першовибуху" і розбігання галактик на всі боки продовжує завзято відстоюватися вченим світом. Зараз вже договорилися до того, що галактики з часом збільшують швидкість свого розбігання. А це абсолютно неможливо, бо для прискорення потрібно якась постійна сила!

Насправді ніякого розбігання галактик не існує. "Червоний зсув" Габбла є всього лише "втомою фотонів". Не можуть же ці "світлячки" мчати мільярди років в космічному просторі і не зменшити трішки частоту свого коливання (зсунутися в червону частину спектра). Саме тільки тому швидкість розбігання галактик нібито збільшується залежно від відстані. Насправді ж, чим більшу відстань проходять фотони, тим вони більше "втомлюються". Тобто уповільнюють свою частоту фотонні потоки.

Звідси глобальний висновок. У євреїв (як і у всіх хижаків) немає щирої і самовідданої тяги до пошуку істини. Для них найголовніше - оббирати інших, паразитувати на чужому розумі, отримувати негайні результати. Основа їхнього "творчого двигуна" грунтується на прагненні до слави всіма шляхами, незважаючи на засоби. Нехай навіть доводиться здійснювати підробки, фальсифікацію результатів, дути авторитети, усунення опонентів та інші "класичні" "наукові" прийоми.

* * *


У 1929 році через бюрократичні труднощі влади не змогли подарувати Ейнштейну обіцяний будинок, але виділили земельну ділянку. Це було сприйнято Ейнштейном як "приниження з боку екстремістів і їх реакційними антисемітськими настроями". Взагалі позиція "богообраних" така: якщо щось відбувається не так, як їм, євреям, цього хочеться, якщо хтось із євреїв не в змозі щось зробити, то це обов'язково через "антисемітизм" навколишнього "бидла" . У всі віки це було і є так. З безкінечності варіаціями на одну і ту ж тему.

Подібний випадок трапився роком раніше. Єврей Пилип Галсман відбував 9-річний термін ув'язнення в австрійській в'язниці за вбивство батька. Ейнштейн не сумнівався, що австрійські присяжні відправили "бідного" єврея у в'язницю навмисне.

До речі, цікава деталь. Беремо російського фізика А. Г. Столєтова. Президент академії наук Великий князь Костянтин не допускає кандидатуру Столєтова до балотування в члени Академії, пояснюючи своє рішення "неможливим характером" претендента. Але ніхто не волав про русофобію або про утиск прав росіян (і по праву талановитого) фізика. Уявіть собі, що таке сталося б з недоумком Ейнштейном або з яким-небудь іншим євреєм. Уявляєте, якби якогось єврея не пустити в члени якоїсь академії, пояснюючи це "неможливим характером" кандидата? Це миттєво буде розглянуто, як навіжений печерний антисемітизм. Вою буде на весь світ!

Ейнштейна євреї розписують як затятого інтернаціоналіста. З одного боку Ейнштейн писав: "... огидний дух націоналізму, як я ненавиджу це". А на ділі як? Одного разу польський єврей Леопольд Інфельд звернувся за допомогою до Ейнштейна для вступу в прусське міністерство освіти. Ейнштейн відповів: "Я охоче написав би вам рекомендаційний лист, але там одні антисеміти. Те, що ви фізик спрощує справу. Я напишу кілька слів професору Планку, його рекомендації означають більше, ніж моя". "Він зробив це, не знаючи, чи маю я хоч якесь уявлення про фізику" - здивовано пише Інфельд. Це, звичайно, яскравий приклад боротьби за чистоту науки інтернаціоналіста Ейнштейна.

Звідси вельми дивний (хоча ні, не дивний) факт - всі аспіранти та асистенти Ейнштейна як у Німеччині, так і в США, були євреї, що становить для необізнаної людини загадку при його інтернаціональному дусі. Хоча насправді нічого дивного тут немає. Євреї - інтернаціоналісти особливого роду. З числа претендентів на Нобелівські премії, висунутих Ейнштейном, 70% були з числа його земляків-євреїв, 25% були інтернаціоналісти-пацифісти і 5% становили інші.

Дуже характерно, що Ейнштейн підтримував педерастів і поставив свій підпис за скасування закону проти содомітів. Як повідомив Давид Грінберг, Ейнштейн і письменник-напівєврей Томас Манн під керівництвом єврея Магнуса Хиршфельда підписали гуманітарну петицію в Рейхстаг (німецький парламент) на їх захист.


У зеніті своєї слави, коли Ейнштейна підняли на небеса, він зробив свій характерний знімок.
Ейнштейн знявся з ідіотською пикою і висунутим до підборіддя язиком. Цей знімок просто непристойний для будь-якої нормальної людини. Крім Ейнштейна ніхто з учених не фотографувався в такому ідіотському вигляді. Нормальна людина, а тим більше вчений, свого язика показувати ніколи не буде і з такою ідіотською пикою зніматися просто посоромиться з почуття пристойності. Люди не втомлювалися дивуватися дивацтвам "генія". Цей знімок обійшов весь світ, і сам Ейнштейн його активно рекламував. Багато ламали і ламають голови: "а в чому суть?". Дуже просто. Суть в тому, що Ейнштейн показує свого язика всьому людству, включаючи науковий світ. Цим знімком він каже: "як я вас всіх зробив, а !?". У євреїв нахабство - це доблесть. А демонстрація нахабства - це найбільша єврейська доблесть. Шут гороховий. Його треба було б нагородити брязкальцем. Блазні тому й горохові, що у них в руках були брязкальця з сухими горошинами всередині. Ось і Ейнштейну треба було б подарувати таке брязкальце, в іншу руку дати йому глобус земної кулі з натягнутим на нього ковпаком дурня, на шию повісити медаль "За аферу в фізиці" і зняти на фотоапарат. І ось тільки після цього рекламувати. Подивіться на цей знімок уважно 10-15 секунд. Легше буде зрозуміти всю суть відкриттів єврейського "генія".

Біографія звичайного і самовпевненого "професора" перетворилася на священний текст для багатьох видатних діячів у галузі науки. Подейкують навіть, що Ейнштейн ставив експерименти на морських кораблях (Філадельфійський експеримент), які зникали і з'являлися в іншому місці (грався з часом). Правда, Давид Копперфільд теж змусив зникнути "Статую Свободи" і залізничний вагон. І обидва - фокусники.

Автор невідомий.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати