Октоберфест - цікаві факти про німецький пивний фестиваль

Любителі пива точно знають, коли починається Октоберфест. Стартував він 16 вересня, як завжди, у німецькому місті Мюнхен. До речі, це найбільший культурний захід у світі. Щороку, близько 7 мільйонів людей розважаються на такій вечірці.

Чому називаю гуляння вечіркою? Бо саме так виглядав Октоберфест у перші роки свого існування. Невелика кількість людей збиралась, щоб випити смачного пива та порозважатися у колі близьких знайомих. З 1819 року фестиваль пива став традиційним щорічним святом. Звісно, під час війн та політичних нестабільностей доводилось відкладати таке масове гуляння. Проте, в часи між революціями та наполеонівськими війнами німці регулярно збиралися підняти келихи.


З 1892 року фестиваль почав перевтілюватись: він набув більш масштабного вигляду. У цей час стали використовувати відомі пивні кухлики, що й досі радують багатьох учасників. До речі, саме їх найбільше крадуть під час фесту. Уявляєте, кожен може придбати собі кухоль в сувенірній крамниці, але щороку кількість крадіжок не зменшується.


В той самий час, продавці пивних закусок почали брати участь у святі. До пива можна було прикупити відомих ковбасок та інших смаколиків. Сьогодні вибрати щось до пива дуже просто. Виробники встановлюють намети, де може поміститись одночасно декілька тисяч людей.


Це захід з величезним бюджетом, який триває цілих два тижні (а точніше, аж 16 днів). Хотіли би потрапити на такий фестиваль? Тоді збирайте грошики. Келих пінного баварського напою коштує від 10 євро. І випити його ви маєте право стільки, скільки захочете. Уявіть, що пару тисяч осіб щорічно звертається за допомогою) у них, як це не дивно, алкогольна інтоксикація).


Свідки, яким вдалось побувати на такому святі, запевняють, що веселішого нічого в житті не бачили. Так що, хто прагне вражень, можете сміливо вирушати за ними на Октоберфест.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати