Google презентував безпровідні навушники, що перекладають 40 мов світу

Корпорація Google найпершою серед технологічних компаній створила унікальний пристрій, рівних якому поки не існує. Навушники “Вавилонська рибка”, що здатні в реальному часі перекласти 40 мов світу.


Quartz Media повідомляє, що безпровідний аксесуар може функціонувати в парі зі смартфонами Pixel.  За допомогою віртуального помічника Google Assistant пристрій функціонує. Активація відбувається з маленького тачпаду Pixel Buds, що розміщений на правому навушнику.

Керування можливе завдяки голосовим командам. Пристрій може виконати прохання, наприклад, включити музику чи підказати дорогу.

Проте, особлива цінність девайсу зовсім в іншому. Навушники від Google перекладають мову у реальному часі. Працівники компанії, щоб продемонструвати можливості пристрою Pixel Buds, влаштували між собою імпровізовану бесіду. Один з членів команди вів діалог англійською, а інший - шведською.

Активувавши Google Assistant користувач може промовити будь-яку фразу, заклик чи прохання. Пристрій зрозуміє, якщо ви попросите його допомогти вести розмову, скажемо -  шведською. Спочатку, саме ваше прохання буде перекладене та відтворене, а далі, ваш співрозмовник почне діалог, а навушники будуть перекладати усі слова та фрази за допомогою Google Translate на телефоні Pixel. Сьогодні доступно 40 мов.
Варто зазначити, що без телефона Google Assistant теж функціонує:

  1. ви можете визначити маршрут,
  2. здійснювати керування дзвінками,
  3. шукати потрібну інформацію в мережі.

І все це - без використання смартфона.


Pixel Buds можна придбати в трьох кольорах: синьому, вугільному та білому. Вартість - 159$. Акумулятор може тримати заряд до 5 годин. Легко підзаряджатися на ходу за допомогою портативного акумулятора.


Компанія приймає пред замовлення, поспішайте стати першими.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати