Посміхніться, вас знімають приховані камери

Інколи, мене переслідує відчуття, що за мною - спостерігають. Ніби в спину дивляться чужі очі. Скажете, психічні розлади? Прочитавши мій огляд прихованих камер відеоспостереження, запевняю, у вас також з'явиться ця нав'язлива думка.

Де тільки не встановлюють камери. Виробничий цех, приватні дитячі садочки, ресторани та кіно давно в полі зору невидимих глядачів. І до речі, у нас в країні, зйомка без попередження - заборонена. Власник обладнання має інформувати про те, що ведеться відеоспостереження.

Але, якщо треба використати камеру задля власних побутових потреб, можна скористатись прихованими, тобто такими, що не помітить, навіть спеціаліст.


Наприклад, приховану камеру, що ззовні нагадує датчик пожежної сигналізації. Побачите такий - посміхніться і помахайте, можливо просто зараз вас знімають.
Мінімалістичний об'єктив, по суті, можна заховати у вазоні з квітами, на полиці чи будь-де - таку дрібну деталь можна і не помітити з першого разу.


Один з популярних способів прихованої відеозйомки - монтаж камери у дитячу іграшку. Пильно подивіться в очі цьому ведмедю. Бачите камеру? А вона там є.
Камера може бути такою маленькою, що її важко розгледіти і під лупою. Бачите, ось цю? У порівнянні з сірником, вона - крихітна. Сховати її можна будь-куди.


Її легко заховати у самому неочікуваному місці, наприклад - в окулярах. Ось ці можуть знімати вас та записувати розмову.

А можна і кулькову ручку перетворити на об'єкт відеостеження.


І знову, універсальний пристрій. Датчик руху, подумаєте ви. Я погоджусь, але поправлю - з додатковою функцією прихованої відеозйомки. Ось в тому малесенькому отворі не гвинтик, а прихована камера відеоспостереження.

Ось такий розмір має ключовий елемент прихованої відеокамери.Так що, мої любі, будьте чемні та частіше посміхайтесь. Адже у цей час вас можуть знімати!


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати