Як правильно доглядати за салоном авто?

Чоловіки й жінки, як правило, бережуть власне авто мов зіницю ока. Мотор, електрику та всі "нутрощі" краще довіряти професіоналу. А от з чистотою та порядком в салоні можна розібратися й самому. Головне, слідкувати за салоном та робити це регулярно.

Мої поради для тих, хто самостійно наводить лад в середині автомобіля.

Правило перше - регулярно пилососьте салон з тканинної оббивки.


Пил та бруд, який забивається у щілини - може бути шкідливим та небезпечним. Використовуйте насадки для порохотяга, бо звичайна щітка тут безсильна. Для того, щоб видалити плями на тканині, краще використати серветки. Вода та губка можуть зробити сидіння мокрим. Мій лайфхак - засіб для чищення килимів. З його допомогою можна видалити старі плями.Правило друге - для шкіряного салону заборонено використовувати мильні розчини.


Спеціальна косметика та регулярне її використання гарантія довгої служби. Будете обирати косметику, зверніть увагу, чи вона підходить для вашого типу шкіри. Універсальний засіб, це кондиціонер. Після чистки ним треба обробити сидіння.


Правило третє стосується пластикових деталей.


 Їх треба витирати спеціальними серветками (або використовувати засоби призначені для цього). Вони справляться з брудом і зможуть позбавити салон від запаху.


Якщо у вас нема бажання і часу займатись прибиранням, не варто залишати авто брудним. Скористайтесь сервісом автомийки та наведіть лад в своїй машині.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати