Що об'єднує батьків, які виховали успішних дітей?

Як тільки в сім'ї з'являється немовля, дорослі тут же починають планувати його майбутнє. Усі батьки задумуються над тим, як складеться життя крихітки. Малюк підростає і ми намагаємось реалізовувати власні задуми: студії розвитку, гуртки, хороша школа та репетитор з англійської. Здається, все це - це запорука успіху в дорослому житті.

Тим паче, дослідникам та вченим вдалось з'ясувати, що об'єднує сім'ї, в яких виросли успішні та талановиті діти. Ось декілька спостережень від Білла Мьорфі, журналіста, письменника, а також - експерта по дитячому вихованню.

    Часто сім'ї змінюють своє місце проживання у пошуках кращого.
Це не означає, що батьки з купою грошей переїжджають жити з міста у місто. На зміну місця проживання наважуються ті, хто не бачить майбутнього для дітей у рідній домівці. При цьому, сім'я змінює свій звичний стиль життя.

Найпростіше, що можна зробити - змінити погану школу на кращу. Далі - перебратися у спокійний та благополучний район. Дехто наважується на еміграцію. Соціолог Енн Оуенс стверджує, що переїхати в кращий район - це ефективне покращення життя власних дітей.

    Батьки успішних дітей моделюють гарні стосунки та заохочують дитину до таких.


У це важко повірити, але дітям для успіху потрібен особистий гарний приклад, а не кошти. Батьки демонструють зразок дружніх стосунків з друзями, рідними та колегами: це суттєво впливає на майбутні відносини дитини з іншими.

    Хвалити дитину треба правильно.

Яка заслуга малюка у тому, що він має вроджені таланти? Його досягнення - це вибір правильної стратегії під час вирішення конфліктних питань. Хвалити дитину необхідно не за результат, а за ту роботу, яку він виконав на шляху до своєї мети. Дитина, яка розуміє, що успіх - це результат кропіткої праці, приречена реалізувати себе у цьому житті.

 Вони заохочують їх до праці.


Ви не повинні виконувати домашню роботу за своїх дітей. Найкраще, що ви можете для них зробити - це навчити їх навичкам, які знадобляться їм у дорослому житті. До того ж, домашні клопоти формують відчуття відповідальності.


Підтримка - ось те, чого потребують усі.

Мова не йде про фінансову підтримку, я маю на увазі - емоції. Чи бачили ви маму, яка гостро реагує на плач малюка? Сварить його за сльози, з якими він не може справитись? Бачили? Не робіть так!
Це зовсім не означає, що ви повинні терпіти істерики та маніпуляції. Але батьки, котрі заспокоюють дітей в момент травми та переживають разом із ними поразки - дають зрозуміти, що підтримують дитину у важкі моменти її життя. Це одна з головних цеглинок в фундаменті майбутньої успішної особистості.


Батьки захищають дітей у школі.

З одного боку, ми мусимо навчити дітей вирішувати свої проблеми самостійно. Але з іншого - відчувати захист авторитетного дорослого теж дуже необхідно.

Вони заохочують дітей до підприємницької діяльності.


Я впевнена, що гроші - не являються єдиним ключиком до успіху. Але бізнес-відносини можуть бути прикладом того, як поводити себе у цій сфері. Успішні підприємці часто починають ще в студентські роки. Заохочуйте дитину поводитись, як підприємець, прораховувати кроки та ризики наперед.



Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати