Найбезглуздіші дитячі товари

Ринок дитячих товарів - величезний. Чого тільки не знайдеш на полиці спеціалізованого магазину. Тут і стильний одяг для немовлят, і забавки для читання від народження. Часом, можна натрапити на дивакуваті та просто абсурдні речі. Цікаво, хто купує такі товари?

Здавалося б, мила та симпатична іграшка. Якби не одне але.. Цей поні (як би вам це пояснити правильно)...е-е-е... "ходить по великому" - веселкою.Наступна безглуздість, як на мене - ось ця штука.Це прилад для розвитку дитини, коли вона знаходиться в маминому животику. Ритмічне хвильове коливання певним чином повинно впливати на інтелектуальні здібності. А як же генетика та спадковість?


Чи чули ви коли-небудь про іграшку, яка може допомогти зрозуміти, чому плаче дитина.  Автори заявляють, що апарат зчитує інтонації дитячого плачу. Щось болить, хоче спати чи просто нудьгує? Подивіться на індикатор та все стане ясно :)


Цікаво, чим керувались дорослі, коли конструювали ось такий прилад для дитини? Чи не нагадує вам це поїлку для хом'яків?


У ногу з технологіями - тримач для планшета на дитячому горщику.

Одяг - ганчірка. Не втрачайте даремно часу: пограйтесь з дитиною та приберіть підлогу.Поки слінгомами сперечаються з приводу безпеки таких переносок, деякі винахідники пішли далі. Ви можете використати слінготримач, щоб звільнити руки.

Сушка буває не тільки для рук, а ще й для дитячої попи. Щоб не витрачати час на витирання, мабуть, можна скористатися такою вітродуйкою.


Тримач для дитячих ніжок, під час заміни підгузка.


Ось цей девайс мене просто довів до сміху. Це - дитяча перука. Ну, щоб знаєте, не якусь там лису голову, а гарні фоточки в інстаграм викласти.

Парфуми з ароматом немовляти. Цікаво було б понюхати.

Сідло для тата. Дуже символічно, не здається? Радію, що для реклами знімалась не мама.

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати