Молекулярна кухня в Україні

Експерименти в приготуванні страв.

Що таке молекулярна кухня увесь світ дізнався відносно нещодавно. А спробувати страви такого жанру в Україні, стало можливим значно пізніше. По своїй суті, ця галузь являється сумішшю науки та кулінарії. Вперше, такий термін використали в Штатах.

Не поспішайте робити хибних висновків, що молекулярна кухня - штучна та неорганічна їжа. Це зовсім не так! В приготуванні використовуються натуральні інгредієнти.


Згідна, що страви дещо провокаційні - незвичні для людського ока. Але це не через хімічні домішки, а завдяки способу приготування. Повар подрібнює продукти, готує їх та надає нових форм і вигляду завдяки сучасним технологіям. Часто, клієнт не може зрозуміти, що за страва у його тарілці, аж доки не спробує. Адже блюдо може виглядати як кавун, але мати смак смаженої риби.

Молекулярні страви у Києві.

Найпершим рестораном молекулярної кухні в Європі став іспанський El Bulli. В Україні закладів, що пропонують такі страви дуже мало. Їх можна перерахувати на пальцях однієї руки. Одне з них у Києві - «DK restaurant». Цей заклад на території готелю. Тут ви можете спробувати салат у вигляді пінки, м'ясо дивних консистенцій та форм. Особливо рекомендую вам десерти. Вони нагадують картини роботи художників.


Ще одне зі смачних місць - WHISKY CORNER на вулиці Софіївська. Їх особливість - шотландська кухня. Класичні страви мають дуже незвичний вигляд. До речі, вартість цих шедеврів не суттєво різниться з традиційною подачею. Для прикладу, супи в районі 100 -150 грн, а другі страви в межах 200.


Якщо вам здається, що ви уже все куштували і вас нічим не здивуєш, то можете поекспериментувати з молекулярною кухнею. Тим паче, приготувати в домашніх умовах це просто нереально.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати