Новинки техніки, що змінять життя людства

YurOK
  • 839

  • 7

  • 0

Були часи, коли іграшковий робот здавався чи не найкрутішим винаходом людства. А телевізор з дистанційним пультом керування - справжня революція в світі девайсів. Про інтернет та мобільні мережі годі й балакати, ще 100 років тому про них і не здогадувались.

Та наука не стоїть на місці. Сьогодні світ очікує на появу нових технічних винаходів, що здатні змінити світ.

Дрони, що будуть доставляти товари з магазину.

Кур'єри, напевно, зникнуть зі сфери послуг, адже доставкою товарів та їжі будуть займатись дрони. Хоча, стосовно цього є деякі сумніви. Адже небо деяких міст і сьогодні закрите для таких літальних апаратів. (Це через ряд технічних причин). Чи зможуть вони колись вільно пересуватися у повітрі - питання досі не вирішене. Та все ж, такі апарати легко справляться із задачею та якісно змінять процес доставки.


Ми зможемо навчатися під час сну.

Ще Фрейд проводив дослідження сну людину. Тепер, не один вчений ламає голово над можливостями мозку в цей час. Дехто вважає, що навчання під час сну - абсолютна реальність. Важливо, синхронізувати його з фазами сну. При цьому, можна буде навчатися не тільки в інтелектуальному плані, а скажемо - вивчити бойові мистецтва чи освоїти катання на велосипеді. Звісно, є й сумніви. Можливо, під час сну ми зможемо тільки закріплювати матеріал, що отримали за день. Але й це не погано, правда?


З'являться сканери контролю, що визначатимуть склад продуктів.

Невеликий пристрій, що матиме розмір флеш-карти, зможе швидко розпізнати склад будь-якої страви чи продукту. Ви зможете дослідити, з чого зроблено ту чи іншу булочку і що входить в ковбасу. Одне запитання: людство й правда хоче це знати?

Завдяки сканеру ви зможете легко контролювати власне харчування. Сканер через блютуз виведе на екран смартфону усю необхідну інформацію.


Контактні лінзи стануть розумнішими.

Звісно, їх першочергове завдання - скорегувати зір. Та завдяки лінзам майбутнього ви будете отримувати пошту та повідомлення з соц.мереж. Також, ви зможете бачити підказки навігатора. Розробник обіцяє, що девайс буде наділений зумом.


Телефон буде заряджатись від вашого тіла.

Такий спосіб підзарядки вже відомий і випробуваний. Розробники експериментують: вони розробили тканину, що генерує енергію під час розтягування і стискання. Не обов'язково багато рухатись, можна виробляти енергію і під час сну.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати