Головна молодіжна гонка світу Макао

"Формула-1" вважається найпрестижнішою гонкою світу. Та наразі, ці перегони не актуальні: обладнання для них подорожує світом. Організатори перевозять його для майбутнього чемпіонату.

Але  вболівальник у цей час не нудьгують, вони спостерігають за подіями в Макао, це невеличкий район Китаю. Саме тут відбувається насичена та багатогранна гоночна програма, що не поступається іншим змаганням такого ж класу. Її особливість у тому, що вона об'єднує одразу мотоциклетні та кузовні змагання "Супербайк" та ФІА ГТ. Також,  у цьому місті проводять головну молодіжну подію світу - кубкові змагання "Формула-3". 

У цих змаганнях перемагали Рікардо Патрезе, Роберто Морено, Айртон Сенна, Міхаель Шумахер і ще декілька десятків інших легендарних імен.

У «формулах» приймають участь молоді пілоти регіональних чемпіонатів.  Також, тут можна зустріти і видатних гонщиків інших серій. Їх запрошують спеціально для надання цій події важливості.


Унікальний формат змагань.

Він склався історично. Вперше ця подія відбулася у 1954 році, тоді все виглядало, як гонка за скарбами по вулицям міста. Та швидко формат змінився і захід перетворився на справжні перегони. В 1966 році заїзд отримав офіційний статус "Гран-Турізмо".

Після набуття популярності "Формули-1", перегони на відкритих колесах стали дуже бажаними для організаторів Гран-прі Макао. Але це виявилось дуже складно: інфраструктура і ландшафт траси вимагали суттєвих змін.


Макао володіє високою спроможністю, щоб протестувати вміння пілота. Міський трек вимагає однаково добре налаштовувати автомобіль для швидкісних прямих трас, та для складних підйомів вгору. Безліч сліпих поворотів і швидкі віражі змушують гонщиків по повній проявляти свої уміння.


Важливим аспектом для Макао являється контроль зношування шин. Через клімат та складність треку пілот може знищити свої шини ще на першому колі. Тільки спокійні, врівноважені та терплячі успішно справляються із задачею. Після Макао вони готові до переходу в топові серії.

Сукупність усіх факторів робить цей автодром одним із самих складних міських треків у світі! Навіть Монако відпочиває поряд з ним.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати