Прянощі на городіПолюбляєте копирсатися в городі? Тоді вам точно сподобається ідея - висадити прянощі. Якщо бракує землі, ці рослини можна посадити і в клумбі. Зелена цибуля, часник, кріп добре почувають себе поряд з салатом, кінзою ич базиліком. Ідеальний варіант, висадити прянощі поряд з мангалом чи барбекю. Тоді, під час приготування ви завжди матимете під рукою ці травии.На невеликій садовій дільниці прянощі можна висадити в клумбі-спіраль. Це не тільки зручно, а ще й дуже модно. Така спіралеподібна конструкція стане вишуканим елементом ландшафту. Ви можетет скористатись різними матеріалами для виготовлення цієї клумби. Та цегла, напевно, один з самих доступних і простих матеріалів.


Зробити спіралеподібну грядку з каміння - дуже просто:

  • Для початку, визначтесь з місцем та розміром грядки. Накресліть на ділянці форму майбутнього насадження.
  • Скористайтесь цеглою чи натуральним камінням.
  • Підготуйте грунт.
  • Викладіть слой каміння в 3 ряди. Залиште коло трохи незавершеним. Устеліть шаром грунту.
  • Клумба готова, можна висаджувать рослини.

Інший варіант висадити прянощі на городі - це посадити їх компактно у високу грядку. Стінки грядки можна виготовити з різних матеріалів: дерева, вагонки, будівельних заликів,тощо.


Якщо чесно, для клумби з прянощами можна використати навіть старе колесо.


Грунт для грядки з прянощами.

Одна з головних умов - ця суміш повинна бути поживною. Спершу, на місце висадки додайте компост. Рівень грунту повинен бути трохи вищим від рівня землі в городі. Кожний вид прянощів обовязково висаджують окремо.

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати