Як дізнатися, що ваш Wi-Fi крадуть

Sokol
  • 769

  • 14

  • 0

Ця інструкція допоможе визначити, хто з ваших сусідів користується халявним Інтернетом .

Іноді складається таке враження, що до вашого Wi-Fi підключений ще хтось? Швидкість різко падає або просто нестабільна, а провайдер каже, що все гаразд?

Є ймовірність, що до вашого пристрою під'єднався ще хтось дуже хитрий. Ця інструкція допоможе визначити, хто з ваших сусідів користується халявним Інтернетом.

Як дізнатися, хто підключений до Wi-Fi мережі?

Потрібно зайти в налаштування роутера та перейти на відповідну вкладку. В рядку браузера вводимо 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Це адреса Wi-Fi роутера. Далі вводимо логін і пароль. Якщо ви їх не змінювали, то швидше за все це буде admin і admin. Потрапляємо на сторінку керування роутером.

Тепер потрібно знайти вкладку, на якій можна глянути, хто підключений до пристрою. До прикладу, в TP-Link вибираємо вкладку Wireless та натискаємо на пункт Wireless Statistics. У таблиці відобразиться кількість пристроїв, які підключені до мережі. Якщо їх більше, аніж у вас є вдома – хтось однозначно посиджує у вашій мережі.Якщо ви виявили хитрого користувача – рекомендуємо змінити пароль до Wi-Fi, або встановити його, якщо до цього часу не було. Втім, якщо цей варіант не допоможе – можна скинути роутер до заводських налаштувань, змінити назву та пароль. Успіхів!


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати