Цікаві факти про секс: ви такого не знали!

Hunter
  • 3220

  • 3

  • 0

Завжди весело і цікаво блиснути пізнаннями різних цікавих фактів саме в сфері сексу. Тому ознайомося з останніми статистичними даними експертів: від середнього розміру пеніса до тривалості жіночого оргазму.

1. Середня довжина ерегованого пеніса становить від 13 до 15 см в довжину і від 10 до 10,5 мм в обхваті, заявляють вчені Національної академії хірургії Парижа.

2. Жіночий оргазм триває майже в чотири рази довше, ніж чоловічий: середній чоловічий оргазм триває 6 секунд, а середній жіночий оргазм - 20 секунд.3. Під час сексуального збудження жінки її піхва може розтягнутися до 200 відсотків, тоді як його середня глибина становить від 7,5 до 10 см.

4. Дві третини жінок зізнаються, що хоча б раз у житті імітували оргазм, згідно опитування, яке провели серед студенток вчені Колумбійського університету. 


Порада: припини! Тому що таким чином твій партнер так і не дізнається, що він може зробити, щоб доставити тобі задоволення. 

5. Презервативи на 97% захищають від вагітності і венеричних інфекцій. 

При правильному використанні ефективнішими контрацептивами від вагітності є таблетки (99%), внутрішньоматкові засоби (ВМС) (99%), імплантати (майже 100%) і гормональні ін'єкції (майже 100%). Ці дані були опубліковані в книзі доктора Ніка Голдберга "Повне керівництво по здоров'ю жінок".Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати