10 кращих фільмів 2017 року, які ви могли пропустити.

Можливо, за гучними прем'єрами ви не помітили цих скромних картин. Вони можуть сміливо претендувати на звання кращих в цьому році. У них немає крутих спецефектів, тільки глибокий підтекст і неоднозначний зміст.

Ось 25 найбільш цікавих і вражаючих фільмів, що вийшли на екран у 2017 році.

1. Ферма "Мадбаунд".Фільм розповідає про долю різних людей, їх взаємини і спробах налагодити життя під час Другої світової війни. Міська жителька, яка звикла до комфорту, їде за чоловіком в глухе село. Життя в ньому стає для молодої жінки пеклом.

2. Перестрілка.Події фільму відбуваються в Бостоні в 1978 році. Покинутий склад, дві групи людей зустрічаються, щоб провести незаконну угоду. Пов'язана вона з продажем зброї. Обмін міг би успішно відбутися, але щось пішло не так ...

3. Воно приходить вночі.Людство спіткала жахлива епідемія, яка перетворює людей в страшних монстрів. У світі панує жах і хаос. Сім'я рятується від загибелі, тікаючи подалі від цивілізації. Якщо від небезпеки вони можуть врятуватися в гущавині лісу, то як втекти від себе?

4. Ульотні дівчата.Дуже смішний фільм. Чотири найкращі подруги їдуть в Новий Орлеан, щоб як слід розважитися. Їх чекає випивка, танці, флірт з незнайомцями та інші пригоди, які покажуть, хто є хто. Прийшов час скинути маски!

5. Ліки від здоров'я.Молодому співробітникові належить повернути керівника своєї компанії. Він знаходиться в оздоровчому центрі, що загубилося в швейцарських Альпах. Це місце має дуже багато страшних таємниць. Головному герою доведеться зібрати всю свою силу волі, щоб залишитися в здоровому глузді і самому не стати пацієнтом цього центру.

6. Пісня темряви.Софія збирається провести окультний обряд в особняку, загубленому в глушині. Все це для того, щоб поспілкуватися із загиблим сином. У цьому їй допоможе окультист Джозеф. Будинок запечатаний, спільникам не вдасться його покинути, поки вони не доведуть почате до кінця.

7. Любов - хвороба.Кумар - пакистанець, який проживає в США. Його сім'я здійснює пошук відповідної нареченої, але жодна із запропонованих кандидаток йому не подобається. Одного разу Кумар знайомиться з американкою, в яку закохується без пам'яті. Протиріччя в культурі і розбіжності з батьками розлучають закоханих. Але чи надовго?

8. Інгрід їде на Захід.Психічно неврівноважена Інгрід їде на Захід, щоб зустрітися зі своїм кумиром - зіркою соцмереж Тейлор Слоун. Її життя вона вважає ідеальною. Але чим ближче Інгрід до заповітної мети, тим більш непередбачуваною та небезпечною стає її поведінка.

9. Історії сім'ї Майровіц.Гарольд Мейровіц колись був досить популярним скульптором. Тепер у нього немає ні популярності, ні нормальних відносин з дітьми. Вони приїжджають до батька, щоб провести час зі старим. Їх зустріч перетворюється в кошмар, адже у кожного свої проблеми, а Гарольд як зазвичай зайнятий роботою.

10. Дюнкерк.В ході Дюнкеркскої операції було врятовано близько трьохсот тисяч солдатів. Вони виявилися в оточенні, потрапивши в пастку противника. Британські солдати знаходяться на пляжі, за спиною у них - море, попереду - смертельна небезпека. Історія про те, як вони вижили, очима простих бійців.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати