Як спритно дівчина врятувала хлопця від гопників.

Ця історія сталася на початку нульових, коли «гопники» вважали себе королями вулиць. Я тоді був молодий і не особливо спортивний, тому дуже намагався обходити стороною місця природного проживання цих хлопців - всякі підворіття і дворики зі столиками. Але в той вечір я проводжав дівчину, і шлях до її дому лежав якраз через такий дворик.

Загалом, йдемо ми з нею і тут, як на замовлення, на лавці сидять два карикатурних гопника в плоских кепках і спортивних костюмах. Та сама ситуація, якої я завжди боявся.


У мене аж жижки затряслися і рука спітніла, але я ж мужик, тим більше, зі мною дама, тому виду не подав. 

Не змінюючи темп кроку, ми впевнено пройшли повз них, і я аж видихнув від полегшення, але тут один з них крикнув: 

- Чуєш, індик, ну-ка, йди сюди! 

Усередині мене все стислося, але я зробив вигляд, що не почув і продовжив йти, навіть не обернувшись. Дівчина від страху міцно стиснула мою руку. І раптом я чую дзвінкий ляпас. 

Виявляється, один з гопників підійшов ззаду і ляснув мою подругу по самій апетитною частини тіла, і, сміючись, повернувся до корешу. 


І тут у мене немов всі клеми зірвало. Я просто зобов'язаний був заступитися, незважаючи на те, що від страху весь тремтів. Не знаю, що мною рухало, але я різко рвонув убік веселій компанії. Уявляю, як би вони мене відметелили, якби не дівчина, яка крикнула:

- Стій! Не треба! Не хочу тобі знову листи до в'язниці писати!

Вперше бачив як втікають від мене гопники ... Спасибі подрузі, справжня жінка!)Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати