Як зняти порчу? 3 ефективних методи.

Якщо на Вас порча, то для її зняття є кілька способів:

Спосіб перший.

Візьміть свою, невеликого розміру (як на документи), фотографію. Білі краю навколо фотографії обрізати не потрібно. 

Потім візьміть чистий білий аркуш паперу, розміром більше, ніж фотографія, яку Ви приготували. Наклейте посередині листа приготовлену фотографію. 

Наліплену фотографію помістіть в районі серця, щоб обличчя дивилося вперед, тобто від себе. Протягом трьох діб Ви повинні постійно носити цей лист з наклеєною фотокарткою. 

Через три доби візьміть звичайне блюдце, запаліть свічку (обов'язково сірниками, не запальничкою), дістаньте лист з наклеєною фотокарткою та акуратно обріжте папір навколо фотографії. 

Саму фотографію після цього потрібно покласти в заздалегідь приготовлений темний конверт і прибрати в таке місце, яке крім Вас ніхто не знайде. Наприклад, на шафу або в книгу на полиці. 

Зрізаний папір потрібно спалити від полум'я свічки і попіл, дуже обережно, щоб не розсипати, віднести і змити в унітаз. 

Свічка нехай догорить до кінця.Спосіб другий.

Візьміть в руку жменьку солі, піднесіть її до губ і скажіть 3 рази змову. 

Відмовляю раба Божого (ім'я) від чаклуна і чаклунки, від чорного і Черемних, від білого і русявого, від дівки-самокрутки, від баби-простоволоски. І як ніхто не може свого ліктя вкусити, також би не могли врочити і зіпсувати раба Божого (ім'я), і не могло б заразити його вітроносне язво. Будьте, мої слова, міцні, ліплення і будьте, мої слова, єдинокруні не в змові і переговорах тим моїм словам губи на зуби - замок, язик мій - ключ. І кину я ключ в море, залишиться замок в роті. Кинув я ключ в синє море, і щука-білуга підходила, ключ підхопила, в морську глибину пішла і ключ забрала. Амінь. 

Заговорений сіль покладіть в чистий мішечок і зберігайте в будинку. Вона зніме порчу і в майбутньому буде оберігати. 

Спосіб третій.

У кімнаті, де знаходиться Ваше ліжко, покладіть в горщик із зростаючим кактусом сире яйце. На яйці фломастером напишіть своє ім'я. Яйце залиште на 9 днів. За цей час воно буде вбирати в себе енергію псування. Через 9 днів це яйце потрібно акуратно розколоти, вилити в каналізацію і змити водою, при цьому сказати: "Яйце виливаю, з себе бруд змиваю». Після чого подякуйте кактусу і полийте його.Для зняття зглазу.

Наберіть склянку води, киньте в нього 3 щіпки солі, піднесіть стакан близько до губ і говоріть на воду. Світло Батюшка, Божа Матінка, мені допоможіть, з раба Божого (ім'я) зглаз зніміть. Амінь. Потім цей соляний розчин вилийте в раковину. 

Зняття обмови і зглазу.

Якщо кожні 2 години вмиватися проточною холодною водою по 2 хвилини, то знімається з людини пристріт і обмова. Досить виконати так п'ять разів. По завершенні вмивання обов'язково обтрушувати пальці рук над проточною водою. При умовно трохи затримати руки на обличчі, притиснувши їх на рівні перенісся і очей. 

Зняття порчі за допомогою вугілля.

Візьміть три березові вуглинки, опустіть їх в воду і на воду говоріть 3 рази, спльовуючи через ліве плече: «вбери, чорне вугіллячко, з раба Божого (ім'я) все погане та все зле, порчу удавану - з диму, з жару, з вітром - всю зніми, щоб в трубу та в щілину залетіла, у відкриті  двері вирушай. Жену я, раб Божий (ім'я), без хитрості, без мудрості, добрими справами, Божими словами, вогнем пальним та вогнем палючім з мого, раба Божого (ім'я), будинку. Ні вітри-вітродуви не зашкодять, ні дощі проливні не змочать. Силою грому, небесного знімаю, відправляю всі болі болючі з усіх органів, тіла білого, серця гарячого, червоної крові бігучої. Немає на рабі Божому (ім'я) ні гніву людського, ні звіриного рику, ні злого крику. Звідки ти, чорнота, прийшла, до того і йди ».
Якщо ви допомагаєте комусь із близьких зняти порчу, перед обрядом обов'язково скажіть: «Тобі, Господи, належить Царство і Сила і Слава. На віки вічні. Амінь ».Відпалення порчі церковною свічкою .

Відпалення - дуже ефективний метод при знятті деяких видів порчі. Виставіть ікони Богородиці, Ісуса, Пантелеймона Цілителя; поставте собі оберіг. Для свічки зробіть з паперу «спідничку», щоб віск капав на неї, а не на руки. Під час процедури на вас повинен бути хрестик, а хворому треба сидіти або стояти. Запаліть свічку і, повільно обходячи хворого, хрестіть його свічкою з ніг до голови, спереду і ззаду. Накладайте великі і маленькі хрести по периметру всього тіла, захоплюючи біополе зцілюючого (приблизно на 1 м від людини), тільки не переходьте через ліву руку - дійшли до неї, поверніть назад. 

Під час цієї процедури читайте наступні молитви: «Отче наш», «Животворящого Хреста», 90-й псалом і молитву від псування: «Ім'ям Господа нашого Ісуса Христа виганяю тебе, нечистий дух, з тіла раба Божого (ім'я). Пов'язую тебе, нечистий дух, молитвами, знищую вогнем. Силою, що дана мені від Бога, забороняю бути тобі в тілі раба Божого (ім'я). Іменем Господа Бога нашого Ісуса Христа наказую тобі, нечистий дух: покинь тіло раба Божого (ім'я) відтепер і назавжди! В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ». 

Весь цей час свічка буде показувати місця, де є порча: коптити, стріляти і навіть гаснути (останнє - дуже поганий симптом). Ці зони обробляйте особливо ретельно. Закінчивши процедуру, загорніть у папір недогарок свічки, горілі сірники, мовчки вийдіть з дому, все спаліть і присипте землею. Поки спалюєте, читайте молитви «Отче наш» і «Животворящого Хреста». Потім мовчки поверніться додому і обов'язково помийте руки до ліктя холодною водою. В кінці ритуалу прочитайте подячні молитви. Процедуру повторюйте до абсолютно рівного горіння свічок (3-9 разів), поставлених за здоров'я.Спалювання порчі в полум'я свічки .

Звичайне дзеркало володіє незвичайною магічною силою, так як здатне «запам'ятовувати» інформацію, невидиму оком. Кожен раз, коли ви дивитесь у дзеркало, то як би записуєте в цю срібну мляву поверхню певну інформацію, а стара інформація (в тому числі і інших людей, які дивилися в це дзеркало) впливає на вас. Якщо вона була негативною, у вас можуть з'явитися неприємності, безсоння, нездужання. 

Тому не забувайте регулярно очищати дзеркала в будинку. Спочатку промийте їх звичайною водою. Потім плюньте на дзеркало і розітріть слину по його поверхні. Потім поводіть свічкою за годинниковою стрілкою кілька разів перед дзеркалом. Таким чином ви зможете зняти порчу, що йде від магічного скла. 

Ну а щоб зарядити дзеркало позитивною інформацією, завжди перед тим як вийти з дому, посміхніться і скажіть, дивлячись в дзеркало: «У мене все добре, все в порядку».


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати