Три види сексу, від яких не відмовиться жоден чоловік.

Думаєш, ти зламала код до його чуттєвості? Ха-ха. Він раз у раз змінюється. Залежно від стресу, гормонального фону, навіть від часу доби ... Ось кілька підказок: як підбирати ключик до улюбленого знову і знову в залежності від того, який тип сексу він хоче на цей раз.


1. Тваринний секс .

Особливі прикмети його настрою: він тільки що розгромив своїх приятелів на баскетбольному майданчику або уклав важливу угоду. Це означає, що він, швидше за все, захоче хтиво злитися в екстазі всюди, де є рівна поверхня. В чому причина? Його інстинкти Альфа-самця беруть верх.


Як це використовувати: коли він вбігає в кімнату, розчервонілий від перемоги, подражни його, повільно знімаючи один предмет одягу за іншим - у нього на очах, але поза межами його досяжності. Йому сподобалося бути щасливим мисливцем? Нехай пополює ще.

Потім дозволь йому отримати себе як приз. Ініціюй секс у примітивній, дикунської позі, яка підігріє його тваринні інстинкти. Наприклад, стоячи, коли він притискає тебе до стіни, а твої ноги обвивають його поперек. Підбадьорюй його стогоном збудженої левиці, шепни про те, який він хороший і що б ти хотіла, щоб він зробив з тобою ще.

2. Суперчуттєвий секс .

Особливі прикмети його настрою: не тільки жінки хочуть іноді повільної і ліричної близькості. Насправді, чоловіки нерідко скаржаться, що жінки мало торкаються до них під час сексу, але ж це прекрасний спосіб зберігати емоційний зв'язок у відносинах. Фокус в тому, щоб знизити темп саме тоді, коли твоєму партнеру захотілося романтичного сексу. 


Як це використовувати: наступного разу, коли ви разом відчуєте щось нове і цікаве - політаєте на параплані або виявите, що крокодил в зоопарку - не опудало, відразу веди його додому і вводь в світ чуттєвого пізнання, який живить ментальну і фізичну близькість . Наприклад, використовуй позицію божественного сполучення «Яб-Юм»: ви сидите обличчям до обличчя, ти - у нього на колінах, обвивши один одного ногами і пестячи руками.

Або будь-яку іншу відкриту позицію, яка дозволяє вам бачити і торкатися один одного.

3. Лінивий секс.

Особливі прикмети його настрою: він намагався помирити роздратованих родичів, не зміг укласти важливу угоду або йому в'їхали в бампер прямо перед важливою поїздкою. Після цього якщо він і захоче сексу - то тільки такого, де йому і пальцем ворушити не доведеться, максимум - штани розстебнути. 


Як це використовувати: коли відчуваєш, що у нього стрес, допоможи йому розслабитися. Завір, що йому не доведеться навіть вставати з дивана. Потім бери кермо влади в свої руки: роздягай його і повільно цілуй від шиї до талії і все нижче, нижче ... Проведи язиком по складці уздовж внутрішньої поверхні його стегна. Коли він буде досить збуджений, осідлай його в позі «наїзниці навпаки», для балансування притримуючи його за стегна. Як і в «догги-стайл», в цій позі він може милуватися твоїми принадами і пестити твої груди, але при цьому йому не доведеться витрачати багато енергії.

У чому плюс цієї позиції для тебе? Поки ти рухаєшся вперед-назад, його член сам по собі стимулює твій клітор. А якщо ти при цьому стиснеш свої ЛК-м'язи, це допоможе вам обом швидше і повніше відчути оргазм.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати