Nokia повертається на ринок з сенсаційним телефоном.

У далекому 2007 році Nokia зробила неправильний вибір і з лідера мобільного галузі пішла в глибокі аутсайдери. А адже саме 10 років тому у компанії був шанс стати виробником найкрутіших смартфонів у світі. Мова тоді йшла про довгоочікувану модель Nokia Aeon, яка повинна була прийти на зміну преміум-лінійці 8800. Головною особливістю концепту Aeon був сенсорний дисплей, що закриває всю поверхню пристрою.

Невідомо чого тоді не вистачило Нокії для запуску Aeon в серію - грошей, технологій або духу авантюризму, але факт залишається фактом. Зробивши вибір на сторону вкрай невдалою лінійки Lumia, в основі який був ще більш невдалий Windows Mobile, компанія Nokia практично припинила своє існування. І ось минуло 10 років - ринок щільно зайнятий айфонами і андроідами, які то вибухають, то спалахують. І вже нікого не здивуєш телефоном, повністю покритим сенсорним екраном. Але Нокія вирішила повернутися, причому, таке відчуття, що вона винайшла машину часу і намагається повернутися в той самий 2007, коли зробила неправильний вибір ...Офіційно модель носить робочу назву Nokia 150, але суть від цього не змінюється. Крім того, в Нокіа вирішили зробити геніальний маркетинговий хід і пустити телефон в народні маси за собівартістю, а саме - по 26 $.

Безсумнівно, пересичений дорогими і громіздкими гаджетами ринок з задоволення купить мініатюрну і стильну Нокію, давши компанії другий шанс. Але тільки ось в чому питання: навіщо було дати цілих 10 років, а тепер продавати смартфон, який повинен був коштувати більше 2000 $ в сто разів дешевше? 

Очевидно, що всі в житті роблять помилки і корпорації-гіганти не виняток. Ну а ми чекаємо нове (старе) творіння Nokia Aeon в продажу як можна швидше.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати