Загадкова історія про розбите дзеркало.

Історія моя не так страшна, як дивна.

Живу я одна і ось як завжди ввечері перед сном я пішла в душ. Тільки включила воду, як з коридору почувся дивний стукіт. Я завмерла, так як в квартирі була одна, тварин теж немає. Трохи заспокоївшись, запевняючи себе, що це мені почулося, я знову включила воду.Стук повторився і несподівано згасло світло. Я так злякалася, що навіть закричати не змогла, але найстрашніше було попереду. Раптом з передпокою пролунав тріск розбитого дзеркала. Такого жаху я не відчувала ніколи більше!
Світло знову включилося, але я не могла змусити себе вийти з ванної, вже шкодувала, що поряд немає мобільного, щоб зателефонувати батькам. Я розуміла, що нерозумно сидіти у ванній всю ніч, адже те, що прийшло в квартиру, легко могло знайти мене і тут.Я рішуче відчинила двері і побачила, що дзеркало в передпокої розбите. Я знаю, бувають випадки, коли дзеркало просто трісне, але моє було саме розбите. Таке відчуття, що хтось кулаком вдарив рівно посередині дзеркала і від нього розійшлися тріщини у вигляді сонячних променів.

 Я подзвонила батькам, вони теж були здивовані, побачивши, яким чином розбите дзеркало. Мама дуже засмутилася, проплакала до ранку, сказала, що це на жаль, попередження якесь. Минув тиждень вже, але поки нічого не сталося, я переїхала до батьків, але тривога нас не покидає до цих пір. Може у хто з читачів сайту стикався з таким або чули що?


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати