5 фільмів, які повинна подивитись кожна жінка

Є фільми для довгих роздумів, замріяні стрічки або фільми, які можна подивитися і забути. А є картини для справжніх жінок. І ви не повірите, але вони не обов'язково про любов. Вони багатогранні і непередбачувані, як і сам прекрасна стать ...

Крихітка на мільйон

Фільм захоплює тим, що він нічим не прикрашений. Він показує всю суворість і жорстокість життя, як вона є. Життя кидає нам виклик, і тільки рішуча, смілива, завзята і цілеспрямована людина може відповісти на нього і прийняти бій. Режисер Клінт Іствуд дуже точно підмітив дрібниці, а актори прожили в собі і передали нам всі емоції. Хтось скаже, що фільм суворий, але якщо дівчина чи хто завгодно ще мріє стати чемпіонкою з боксу, то тут не до соплів і традиційного хепі-енду.

Жанна Д'Арк

Фільм по-справжньому чудовий. Історичну картину про героїв такого масштабу легко зробити нудною і занадто пафосною. Але творці стрічки потрудилися на славу, і спасибі їм за реалізм, віру і справедливість, яка відмінно висловилася в образі святої Жанни, блискуче зіграної Мілою Йовович.

Залізна леді

Без пафосу в фільмі не обійшлося, але Меріл Стріп як завжди всіх врятувала. Заодно врятував образ Тетчер, перед яким залишається тільки молитися. Політик, який вважає за краще діяти. Жінка, що вибирає кар'єру. Лідер країни, який може піти вчасно і гідно. Кіно, обов'язкове до перегляду.


Коко до Шанель

Фільм про сильну жінку, яка не побоялася кинути виклик суспільству з його звичаями, тісними корсетами, карнавальними сукнями і капелюшками-безе. Хтось каже, що фільм нудний і монотонний. Швидше за все фільм більш спокійний, і в цьому його секрет. Він схожий на життя: в ньому іноді все йде дуже повільно, а іноді летить зі швидкістю думки. Ну а Одрі Тоту в образі легендарної Шанель неперевершена.


Солдат Джейн

Фільм без інтриги і дорогих битв. Але зате він, мабуть, один з небагатьох, який достовірно показує нам, яка може бути сила волі людини. В даному випадку - жінки. «Солдат Джейн» має кілька незабутніх сцен, сюжет відмінно обіграний, тому став класикою.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати