Неперевершені краєвиди, від яких йде кругом голова

Готель «Кембрію» в швейцарських Альпах

Готель розташований в мальовничому гірському місці швейцарських Альп із захоплюючими видами на гірський пейзаж. Цей басейн вважається одним з найкрасивіших у світі.

Гора Кіліманджаро, Танзанія, Африка

40000 туристів піднімається на Кіліманджаро щороку, і це не рахуючи носіїв, кухарів і гідів. І воно дійсно варто того.


Міст на льодовику Дахштайн, Австрія

На льодовику Дахштайн в Альпах розташований один з найвищих мостів у світі. Що й казати: якщо вам не по собі і у вас паморочиться голова при погляді на гори, то це місце точно не для вас.


Пустеля Наміб зустрічається з Атлантичним океаном

У пустелі Наміб розташовані одні з найвищих і найбільш видовищних піщаних дюн в світі. Ці дюни розтягуються аж до краю Атлантичного океану, створюючи воістину чарівний вид.


Острів Скай, Шотландія

Острів Скай добре відомий своєю дивовижною географією та дикою природою. Він привертає чарівними безлюдними пейзажами, горами Кулин, старовинними замками і чистими озерами.


Дванадцять Апостолів, Австралія

Дванадцять апостолів - це цілий ряд вапнякових скель біля узбережжя Національного парку Порт-Кемпбелл. Ці скелі утворилися в результаті тисячолітньої роботи океану.


Місячний міст, Тайбей, Тайвань

Місячний міст - головна визначна пам'ятка міського парку Даху. З настанням сутінків міст відсвічується в воді озера, створюючи химерний дзеркальний ландшафт.


Гора Корковадо, Ріо-де-Жанейро, Бразилія

З піку гори Корковадо, на якій встановлена відома статуя Христа-Спасителя, відкривається унікальний вид на жвавий район Ріо-де-Жанейро, а також на знамениту гору Цукрова Голова.


Печера Меліссані, острів Кефалонія, Греція

Відповідно до грецької міфології, німфи населяли цю печеру і заманювали в неї людей своєю красою. Але зараз і заманювати туди нікого не потрібно. Безлічі плавців хочеться побачити яскраво-синю воду в світлі сонця своїми очима.


Фьятлабакслейд, Ісландія

Маршрут по гірській стежинці з невимовною для нас назвою є дивовижна мальовнича подорож через високогір'я на північ від льодовика Мірдальсйокудль, мігрувавшого сюди тисячі років тому.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати