Інтернет-геній з головою занурюється в сільське життя

Періодично по мережі поширюються фото, на яких інтернет-геній з головою занурюється в сільське життя: їздить на ретро-тракторі, висаджує сади в Далласі, доїть корову у Вісконсині.

Що це - спроба випробувати новий стиль життя або чергове завдання Марка самому собі?


Як виявилося, глава Facebook нечасто сидить в офісі, винаходячи для користувачів соціальної мережі всілякі інтернет-фішки. Точніше, він все це робить, але в процесі подорожей по світу, після спілкування зі своєю сім'єю і активного відпочинку на природі.

Можливо, тому 32-річний мільярдер витратив близько $ 100 млн на величезні території одного з Гавайських островів. Тепер, крім усього іншого, у Марка є свій власний пляж Pila'a Beach з чудовим білим піском на північному березі острова Кауаї, відомого також як Острів-Сад.


Ходять слухи, що на 750 акрах землі Цукерберга знаходиться колишня плантація цукрової тростини площею понад 145 га і підприємство з його переробки, а також діюча ферма, на якій вирощуються виключно органічні продукти.

Інформації про це в інтернеті дуже мало, проте, в кінці грудня Марк виклав на своїй особистій сторінці серію знімків, на яких зображені місцеві фермери за роботою на посівах куркуми, в фруктових садах і т.д.


Що ж, можливо, це не останнє занурення інтернет-гуру в аграрну сферу. Говорячи про своє життя, мільярдер іноді цитує Ейнштейна: «Роби речі настільки простими, наскільки можливо. Але чи не простіше ». Може, саме в цій фразі секрет його успіху - сміливо творити речі, прості рівно настільки, наскільки це потрібно конкретно сьогодні.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати