10 найдорожчих у світі мобільних телефонів!

Є люди, яких фінансова криза, по всій видимості, не хвилює. Для них і створюються досить дорогі, а інколи з космічними цінниками, телефони. Головним в "телефоні для обраних" є розкіш, золото, діаманти, ексклюзивність. Тож, поки хтось економить на сніданках та марить звичайним iPhone, серйозні люди, прицінюються до більш солідних пристроїв. Отже, ми пропонуємо вам ознайомитися з 10 найдорожчими телефонами в світі.

1. Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6.

Вартість: $48 500 000

Вірте чи ні, але Falcon Supernova Pink Diamond iPhone 6 найдорожчий мобільний телефон у світі. Та що там у світі, його вартість значно перевищує суму вартостей всіх інших телефонів у нашому списку. За $45.5 млн. ви отримує телефон, який має всі функції і можливості, що і звичайний iPhone 6. Так що ж робить його таким незвичайним крім захмарної ціни?Корпус з найвищої проби золота та рідкісний рожевий діамант на задній панелі телефону є одними з причин, чому цей iPhone 6 коштує так дорого. Крім того, цей золотий телефон, безсумнівно, привертає увагу будь-кого, особливо людей, які вже не знають що робити з грошима, а віддати їх на доброчинність – жадність не дозволяє.

2. iPhone 5 Black Diamond. 

Вартість: $15 000 000

Ви дійсно повинні мати великі зв'язки, щоб навіть наблизитися до цього телефону, так як цілком імовірно, що існує всього один iPhone 5 Black Diamond. Цей телефон отримав своє ім'я і свою ціну в $15 млн. через рідкісний чорний діамант, який вбудований в нього, разом з іншими дуже дорогоцінними металами.Сенсорний екран захищений сапфіровим склом, створення якого зайняло 9 тижнів. Під екраном розміщений 26-каратний чорний діамант, який виконує функцію кнопки "Home", а навколо нього розміщені близько 600 білих діамантів, які підкреслюють його розміри. Задня панель зроблена з чистого 24-каратного золота, вагою близько 135 г. Її, в якості логотипу Apple, прикрашають 53 бездоганно розміщених діаманти.


3. Diamond Rose iPhone 4 32GB. 

Вартість: $8 000 000

Коли ви бачите цінник у $8 млн., то очікуєте від товару чогось незвичайного, вірно? Diamond Rose iPhone 4 32GB вас розчарує, якщо ви очікуєте якісь фірмові додатки або покращені апаратні можливості, та здивує, якщо ви шукаєте розкіш та незвичні відчуття від користування телефоном.З апаратної точки зору, це звичайний iPhone 4, який буде виконувати свої функції так, як належно iPhone. За нинішніми мірками, посередньо, і навіть повільно, але цей телефон створений не заради Angry Birds чи Crossy Road. Кількість діамантів і дорогоцінних металів на ньому просто зашкалює. Напевне, важко уявити собі телефон з 500 діамантами в 100 каратів кожен на передній панелі, і 53 діамантами у вигляді логотипу компанії Apple на задній панелі. Ось що робить його настільки дивовижним ґаджетом.

4. Supreme Goldstriker iPhone 3GS. 

Вартість: $3 200 000

Що б ви зробили з $3.2 млн.? Ймовірно, погасили би всі свої борги, придбали новий автомобіль, будинок, телефон, і все ще мали деякі гроші в запасі, щоб жити кілька років не працюючи. Тим не менше, коли ви отримуєте можливість потримати Supreme Goldstriker iPhone 3G, ви можете просто розважитись думкою про його купівлю, замість усього того про що йшлося зверху.Цей телефон, на відміну від багатьох інших у цьому списку, є одним з найкрасивіших телефонів, не кажучи вже про те, що він покритий 22 каратами твердого золота, 136 діамантами, і має 7-каратну кнопку "Home". Правда, ви не знайдете цей телефон на виставках чи полицях розкішних магазинів, тому що він випущений обмеженим виданням, яке вже продано.

5. Diamond Studded iPhone 6.

Вартість: $2 500 000

iPhone 6, осипаний 6,127 VVS1 діамантами по всьому корпусу з 18-каратного золота та 52 каратами діамантів у формі логотипу Apple на задній панелі, також відомий як "Amosu Call of Diamond iPhone 6".Особливість його полягає в тому, що він виглядає як телефон, яким хтось залюбки підкреслить свій статус, буде здійснювати дзвінки важливим персонам, робити селфі, а головне любити. Тим не менш, ціна в $2.5 млн., за захоплюючий дух шматочок комунікаційних технологій, достатня, щоб гарантувати, що таких телефонів буде кілька на ринку.

6. iPhone 3G Kings Button .

Вартість: $2 418 111

Багато хто бажаєте мати телефон, виконаний з 18-каратного жовтого, білого та рожевого золота, з 138 чудово обрамленими діамантами по лінії білого золота. Але не кожен може дозволити собі iPhone 3G Kings Button. Телефон має всі особливості звичайного iPhone, але підкреслює їх витонченим дизайном.Крім розкішних матеріалів корпусу в телефоні також присутня не менш розкішна 6,6-каратна діамантова кнопка "Home", яка заміняє собою традиційну пластикову. iPhone 3G Kings Button став би прекрасним подарунком, як для заможної людини.

7. GoldVish Le Million.

Вартість: $1 450 000

Коли швейцарський виробник GoldVish робить телефон, то сама назва говорить про те, що телефон належить до свого класу. Виробник спеціалізується на виробництві висококласних розкішних телефонів шляхом об'єднання швейцарської артистизму і передових технологій.Тому не дивно, знайти GoldVish le Million в цьому списку найдорожчих телефонів у світі. Корпус, вкритий 18 каратами золота, 120 каратами діамантів та платина, ось що відрізняє його від всіх інших телефонів на ринку. Хоча й існує на ринку всього три таких телефони, потримати або помилуватися ними вживу – можуть лише "обрані".

8. Diamond Crypto Smartphone.

Вартість: $1 300 000

Ви любите діаманти? Ви б полюбили телефон, який використовує "потужну технологію шифрування", який захищає вашу інформацію від викрадення, той, який може захистити вас від технологічного шантажу, фінансових рекетирів, і корумпованих державних чиновників? Тоді вам потрібен смартфон Diamond Crypto!Diamond Crypto не схожий на інші смартфони на ринку, тому що він має 50 діаманти, 10 з яких – блакитні. Все, що вам доведеться зробити для отримання цього красеня – розлучитися з $1.3 млн. Якщо колись щось станеться з телефоном, як засобом комунікації, ви завжди можете зняти діаманти й продати їх за великі гроші.

9. Gresso Luxor Las Vegas Jackpot.

Вартість: $1 000 000

Замість того щоб купувати будинок, на який ви відкладали гроші все життя, подумайте про покупку телефону Gresso Luxor Las Vegas Jackpot :) Так, телефон, і вам потрібно буде тільки мільйон доларів, щоб стати його власником. Спочатку його вартість може здатися значно завищеною, але якщо врахувати, що він має 45,5 карат чорних діамантів на його передній панелі, 200-річне африканське чорне дерево на задній, і 12 мм каркас зроблений з 180 грамів чистого золота, ви зможете зрозуміти, чому він такий дорогий.Крім того, клавіатура в Gresso має 17 гравірованих лазером 32 каратних сапфіри, які викликають захват при дотику, бо всі вручну поліруються. Тим не менше, якщо ви не зможете знайти цей телефон на ринку, так як їх існує всього три, то краще купуйте будинок.

10. Vertu Signature Cobra.

Вартість $310 000

Ви щось чули про телефон Vertu Signature Cobra? Якщо ні, то ви повинні бути щасливі, тому що він може стати вашим наступним оновленням телефону. Якщо ви з тих людей, які ненавидять тиск з боку однолітків і думають, що сенсорні телефони переоцінені, а телефон вам потрібен для дзвінків, то ви полюбите Vertu.Крім можливості телефонувати та робити все те, що вміє будь-який інший телефон за 300 грн, Vertu Signature Cobra має золотий корпус, укритий дорогоцінними каменями. Передня панель телефону прикрашена білим діамантом у вигляді кобри, двома смарагдами, які виконують роль очей кобри, перлиною та 439 рубінами. Всього ж існує в природі всього вісім таких пристроїв.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати