Жіночі помилки в сексі. Що повинна знати жінка про секс.

5 основних жіночих помилок у сексі .

Твоя поведінка під час сексу може відштовхнути чоловіка. Люди не ідеальні, час від часу кожен з нас, чи то чоловік, чи жінка, припускаються помилок. І в поведінці під час сексу – теж. Іноді одна помилка може стати причиною поганого закінчення і сексу, і відносин. 

Цікава натура.

Йдеться про довгі жіночі розмови, тобто, про її балаканину під час сексу. Згадується класичний анекдот на цю тему: у самий час «Х» вона питає: «Ти мене любиш?” А він відповідає: «А я що роблю?» . Секс не потребує розмов, він повинен заповнювати приміщення аж ніяк не балачками, а протяжним стогоном, гучним диханням і подібними звуками. А про любов і про інші речі можна поговорити і після сексу.

«Ти кращий, ніж Володя, Петро і Сергій разом узяті».

Без сумніву, похвала після сексу дуже лестить будь-якому чоловіку, але не треба порівнювати його з попередніми партнерами. Звичайно, зараз жіноча чеснота вже не зовсім «в моді», але коли партнерка після сексу розповідає про всі плюси і мінуси (нехай навіть тільки про мінуси) своїх колишніх, то нинішньому це як мінімум неприємно.

Мадам лягли – і просять .

Деякі представниці прекрасної половини людства вважають, що кращий спосіб отримати задоволення – прикинутися «мертвою». Пасивний секс з жіночого боку дратує всіх без винятку чоловіків – лежача «колода» мало кого збуджує, а після сексу з такою здається, що ти просто відвідав спортзал і втомився. Незважаючи на відоме ставлення чоловіків до такої поведінки, жінок-прихильниць пасивної позиції в сексі вистачає, а егоїстами частіше чомусь називають нас … Прикро.

Секс під час футболу.

Так уже склалося, що в нашій країні є багато запеклих футбольних уболівальників. І коли жінка пропонує себе одному з таких під час матчу Ліги Європи, змагаючись за чоловічу увагу з його улюбленою командою, – вона, швидше за все, потерпить гірку поразку, а як бонус – крик на свою адресу. Після чого обізве його сволотою, дегенератом і відправить жити до футболістів.

Порада тут така: фанати – люди віддані своїм ідеалам, і змінити їх навряд чи вдасться. Тому краще дочекатися кінця матчу. У разі виграшу чоловік сам прилетить на крилах щастя до вас у постіль, а в разі програшу раджу піти на хитрість – одягніть футболку воротаря, який пропустив всі м’ячі, і постаньте в ній перед чоловіком. Повірте, гострі відчуття гарантовані.

«Раніше ти такого не робив», «Де ти такого навчився?»

Подібні питання часто виникають між партнерами, які вже тривалий час разом, і які знають один про одного майже все. В таких випадках як чоловік, так і жінка хочуть внести якусь родзинку в секс, який вже трохи приївся. А після слів «Раніше ти такого не робив», «Де ти такого навчився?», «Хто тебе такого навчив?» і можливої ​​сцени ревнощів збудження зникає надовго, а бажання експериментувати зникає назавжди.

Жінка повинна знати про секс:

1. В першу чергу для чоловіка секс є фізіологічною потребою, такою, як і голод, або справляння природної потреби. Тому фахівці рекомендують не вважати зрадою відносини вашого обранця із сторонньою дамою на перших етапах побачень, особливо, якщо вони обмежилися однією, або декількома ночами.

2. Ніколи не перетворюйте секс в інструмент для маніпулювання коханим. Справа в тому, що фізіологія чоловіків влаштована таким чином, що при виникненні бажання його потрібно задовольнити негайно. Краще поступитися чоловікові, якщо у вас навіть немає бажання інтимної близькості в даний момент.

3. Жінки навіть не можуть уявити, що багато представників сильної статі набагато сором’язливіші, ніж може здатися на перший погляд. Якщо навіть у них виникають якісь особливі фантазії, то вони не завжди схильні розповісти про них дамі свого серця, боячись образити, або скривдити її. Тому жінкам не варто соромитися в пропозиціях чоловікові випробувати що-небудь новеньке.

4. Дами повинні запам’ятати, що чоловік не шукає для сексу і відносин жінку з ідеальною фігурою. Якщо ваш обранець вас любить і хоче, то вірте йому. Маленький розмір ваших грудей неважливий, як неважливий і целюліт на стегнах, і складочки на животику. Він, скоріше за все, навіть не помітить цих недоліків. Це, звичайно ж, не означає, що ви повинні закинути всяку турботу про своє тіло. Ні! Але й комплексувати в ліжку з цього приводу не варто.

5. Пам’ятайте, що якщо чоловік всіма силами хоче показати себе, як секс-гіганта, то в ліжку він може виглядати далеко не таким. За дослідженням в середньому чоловікові необхідний секс 3-5 раз в тиждень.

6. Найбільший жах кожного чоловіка – це раптова неспроможність при інтимній близькості з коханою. Зі здоровим чоловіком таке відбувається в середньому в 12-17% випадків. Якщо це трапляється з вашим коханцем, то ніколи не варто сміятися, або проявляти до нього будь-яку жалість. В таких випадках краще підтримати його, не акцентуючи увагу на даній події.

Чоловік оцінить ваше знання його бажань! Відчувайте свого обранця і душею і тілом. Нехай ваш секс стане чарівною казкою, повною пристрасті і блаженства.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати