Неймовірні факти про iPad.

На презентації інтернет-планшета Apple iPad 2 Стів Джобс сказав: «… Технології невіддільні від гуманітарних наук – і це твердження як ніколи справедливо для пристроїв посткомп’ютерної епохи. Конкуренти намагаються намацати оптимальний баланс в нових моделях персональних комп’ютерів. Це не той шлях, який обирає Apple – насправді, майбутнє за посткомпьютерними пристроями, які простіше і зрозуміліше звичних PC».

Спочатку Стів Джобс хотів зробити саме iPad, а з цієї ідеї народився телефон iPhone, а не навпаки, як вважають багато. Причому навіть був зроблений прототип планшета і лише побачивши його, всіх осінило, що вийде непоганий телефон. Тому навіть якось образливо – iPad міг побачити світло на кілька років раніше.

Як тільки світ дізнався назву нового планшета iPad (Айпед), то назву підняли на сміх. Справа в тому, що Pad в англійській мові означає «жіноча прокладка». Критики заявляли, що жінки не будуть купувати пристрій через назву, проте…

1 Мільйон додатків для iPad користувачі завантажили в перший день продажів. 1 мільйон планшетів iPad було продано за 28 днів.

За оцінками фахівців собівартість iPad не перевищує 300 доларів. 

Стандартна заставка iPad – «Pyramid Lake (at Night)» (Пірамідне озеро в ночі) це фотографія відомого фотографа Richard Misrach. Він відправив 10 своїх фотографій на конкурс і одна з них виграла.

Чи знаєте ви, що при прямих сонячних променях iPad видасть вам повідомлення про необхідність охолодити пристрій? iPad можна використовувати від 0 до 31 градусів за цельсієм. Не користуйтеся iPad на морозі.

Початок продажів за межами США було перенесено на місяць у зв’язку з небувалим попитом на пристрій в самій США. Подейкують, що аналітики компанії не прорахували такий попит, хоча може це був просто ще один піар-хід.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати