Коли я зрозумів,що від дівчини потрібно втікати.

Після вечірки у мене в будинку прокинулася дуже хороша знайома. Нічого такого - трішки перебрала, а з таксистом вирішив її не відправляти. Мені ж вранці в понеділок треба було змотатися по роботі. Увечері вже з нею домовилися знову зустрітися, тому вона задала резонне питання: "Може я тебе дочекаюся тут?". "Ну, гаразд", - і я побіг.

О четвертій годині я повернувся додому.

Дівчина ходить в моїй довжелезній футболці. Виявилося, що на своє плаття вона пролила каву. Випрала його. Воно вже майже висохло, але не до кінця. Тазик дівчина не знайшла тому трохи води затекло під холодильник на кухні. Вирішила помити підлогу - заодно позбутися від води, яка натекла з сукні.

Ганчірку вона також не змогла знайти, тому взяла ту, що лежала біля вхідних дверей об яку витирають ноги. Сполоснула її, помила підлогу. На підлозі залишилися невеликі розводи і підлога стала злегка липкою. Покликала їсти. Виявилося, що макарони вона поставила поки мила підлогу і вони сильно розварилися. Їли макарони з сиром і огірочками. Огірочки, до речі потрібно було викинути ще місяць тому, так як термін придатності закінчився.

Сидимо, їмо:

- Слухай, я тут кружку кавову розбила. Тому і плаття випрала ...

- А ти ж на кухні кружку розбила?

- Так! Як здогадався?

- Інтуїція.

А у самого в правій ступні застряг уламок кружки. Відчуваю як почала витікати кров з ранки. 

До чого я це все? Вирішив, що з такою господинею довго в живих я не протримаюся і більше її додому не запрошував.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати