7 зворушливих фільмів, через які не соромно пустити сльозу.

Sokol
  • 561

  • 3

  • 0

Вибір дійсно хорошого кіно для недільного вечора може зайняти безліч часу. Я вирішив допомогти Вам і підібрав 7 зворушливих фільмів, які змусять вас розчулитися.

1. «Історія кохання», 1970

Молодий хлопець, студент престижного коледжу з дуже багатої родини, полюбив студентку з родини дуже скромного достатку, вони одружилися, пережили і неприємні моменти, і щасливі, але раптом ні з того ні з сього молода дружина раптово і смертельно захворює.

2. «ЛЮДИНА ДОЩУ», 1988

У Чарлі, грубуватого і егоїстичного молодого гульвіси, в спадок від батька залишилися лише трояндові кущі та «Бьюїк» 49-го року. Раптовим «сюрпризом» для нього стало відкриття того, що левова частка спадщини залишена батьком його хворому аутизмом братові Раймонду.

Поставивши собі за мету відібрати свою «справедливу частку» сімейного надбання, Чарлі викрадає старшого брата і тримає його заручником. Але те, що було задумано їм з егоїзму, переростає в чарівну одіссею дружби і самоосмислення, яка розводить межі відособленого світу Раймонда, а Чарлі дозволяє вирватися з пут своєї колись бездушної душі.

3. «А в душі я танцюю», 2004

Майклу 24 роки, і майже все своє життя він провів в будинку для інвалідів, куди потрапив з церебральним паралічем. Він знайомиться з новим пацієнтом клініки - Рорі О'Ши, якого прикувала до інвалідного візка м'язова атрофія. Як і Майкл, він практично не може пересуватися, але це не заважає Рорі по-своєму насолоджуватися життям. Його сміливість і байдужість до ударів долі стають відмінним прикладом для Майкла.

4. «У гонитві за щастям», 2006

Кріс Гарднер - батько-одинак. Виховуючи п'ятирічного сина, Кріс щосили прагне зробити так, щоб дитина росла щасливою. Працюючи продавцем, він не може оплатити квартиру, і їх виселяють.

Опинившись на вулиці, але не бажаючи здаватися, батько влаштовується стажистом в брокерську компанію, розраховуючи отримати посаду фахівця. Тільки протягом стажування він не буде отримувати ніяких грошей, а стажування триває 6 місяців ...


5. «Марлі і я», 2008

Молодий журналіст зі своєю дружиною переїжджає в інше місто на нове місце роботи. У них грандіозні плани: купівля будинку, діти ... Але спочатку вони заводять собаку. Хто б міг подумати, що саме вона стане головним випробуванням в їхньому житті.


6. «Життя прекрасне», 1997

Під час II Світової війни в Італії до концтабору були відправлені євреї, батько і його маленький син. Дружина, італійка, добровільно пішла слідом за ними. У таборі батько сказав синові, що все, що відбувається навколо є дуже великою грою за приз в справжній танк, який дістанеться тому хлопчикові, який зможе не попастися на очі наглядачам. Він зробив все, щоб син повірив в гру і залишився живий, ховаючись в бараку.


7. «Померти молодим», 1991

Хіларі О`Ніл кидає її приятель, і вона вирішує кардинально змінити своє життя. Хіларі влаштовується доглядальницею до геніального, але вмираючого від лейкемії чоловіка.

Поступово взаємна симпатія переростає в полум'яну пристрасть, але ця любов приречена, бо невиліковна хвороба набирає силу ...


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати