Як кішка показує про присутність негативу в будинку ...

Анюта
  • 1049

  • 3

  • 0

Кішка - одна з найзагадковіших тварин на нашій планеті. Стародавні люди шанували кішок, в середньовіччі боялися, в наші дні стали любити.

Чи не тому ми так ставимося до котячого роду, що магії в одній такій хутряній грудочці вистачить на натовп чарівників і чаклунів? 

Всім відомі священні кішки Єгипту і коти Таїланду, які охороняли храми від розграбування краще сторожового пса. Подейкують, якщо в храм заходила людина з нечистими помислами, монахам не завжди вдавалося врятувати безбожного від розлючених вусатих месниць.

Не секрет, що котяче плем'я охороняє людське від потойбічних сил і астральних тіл, в обмін на кров і їжу, звичайно ж. Кішка рідко робить щось просто так, варто поспостерігати за домашньою улюбленицею і стане ясно, що будь-яке місце вона не обрала, щоб не накоїла, робить вона це з певною, часом тільки їй відомою метою. 

Які можуть бути ознаки того, що кішка засікла присутність або проникнення нечистої сили?

Вловивши присутність нечистої сили, кішка довго вдивляється, визначає її сутність і наявність загрози.

Вона може навмисно обходити певне місце в будинку або навпаки приділяти їй надмірну увагу. 

Кішка може раптово зашипіти і наїжачитися на улюбленого господаря, якщо він сам приніс на собі в будинок негативну енергію. Обов'язково слід прийняти душ і випрати одяг, а також перевірити, чи не принесли з собою позичену річ або неприємний подарунок людини, який може бажати зла. 

Якщо кішка відмовилася від звичної їжі або ігор, варто задуматися, чи немає в будинку гостя, який їй неугодний або нових предметів, які потрапили в будинок від людей з поганим оком. 

Буває кішка просто йде з дому. В одних випадках вона таким чином забирає негативну енергетику з собою, в інших просто не справляється з тим, що оселилося в будинку. Якщо так сталося, що кішка сама покинула оселю, варто провести ретельну енергетичну очистку будинку.

Власне, і новий будинок кішка вибирає по одному їй відомим принципом. Варто звернути увагу, коли і як кішка потрапила в сім'ю. Можливо, комусь з домочадців загрожувала небезпека або ж будинку потрібні були зміни. Буває так, що будинок закритий від зовнішнього світу. Його жителі спілкуються з людьми, але не відкривають серця і душі назустріч оточуючим, тоді в будинку з'являється добродушний товариський кіт, який постійно вимагає до себе уваги, радий гостям і воліє гучні ігри.

Дуже часто жінки, які пережили складні розставання воліють завести кота чи кішку. Це пов'язано з тим, що коти точно відчувають жіночу енергетику, вони обдаровують потребуючих своєю ласкою, але можуть і вкусити ні з того, ні з сього, якщо господиня задумалася про погане минуле. Може здатися, що кішці захотілося уваги і вона бешкетує, але швидше за все,їй двоногій знадобилося відволіктися.

Чи варто говорити, що, звертаючи увагу на дивну і незвичайну поведінку свого кота, можна вберегти себе від маси неприємностей, це давно вже не секрет, не дарма ж так цінували стародавні греки, римляни і єгиптяни цих загадкових істот, що норовлять укластися в ноги господареві або, пущі того, на хазяйську подушку.

А чи можна спати з котом?

Вченими доведено, що спати з кимось корисно для здоров'я, так чому б не спати з котом?

Часто улюбленцям не забороняють спати в хазяйських ліжках. А деякі з них принципово ігнорують придбані двоногими котячі ліжка. Деякі стверджують, що кішка в ліжку може накликати різноманітні проблеми і хвороби. 

Крім того, котів нібито залучають так звані зони геопатичного тиску, тобто природної радіації землі в місцях розломів. Таке випромінювання небезпечно для людського організму і може негативно вплинути на роботу мозку, може викликати порушення сну і, як наслідок, психіки.

Ще одна думка говорить, що сон з котом буде неодмінно поганим, а на ранок очікує втома і апатія, оскільки за ніч кіт витягне життєву силу і енергію. Запевняю Вас, це все балачки.

На щастя, існує чимало противників таких теорій. Завзяті кошатники усього світу твердять в один голос, що до моменту появи в їхньому житті кота ніколи так добре не висипалися, як з мурчащим  другом.

Кішка, як загальновідомо, здатна заколисати господаря, особливо якщо вона лежить на ньому або притискається до нього уві сні. Кішка дивним чином сприяє розслабленню і занурення в глибокий рівний сон. 

Доведено, що звукові хвилі, які видаються представниками котячих, благотворно впливають на емоційний та психологічний стан людини. Муркотіння заспокоює і утихомирює, а також ефективно бореться з безсонням своїх господарів. Психологи рекомендують спілкуватися з котами тим, хто страждає неврозами і депресивними станами. Турбота про кішку, ігри і сон з ними покращують настрій, нормалізують кров'яний тиск і активізує роботу мозку. 

У будь-якому випадку, кожен визначає для себе як ставитися до чотириногих друзів. Хоча часом рішення заводити чи ні кота, спати з ним чи ні приймається аж ніяк не людиною, а як раз-таки його муркотливим компаньйоном.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати