Оптимальна кількість зустрічей на тиждень для пар на початку стосунків.

Пари, які лише починають зустрічатися, повинні скоротити кількість часу, який вони проводять разом, переконані експерти .

Як пише Independent, на ранніх етапах відносин захоплення від зустрічей з кимось новим може змусити вас хотіти проводити з ним якомога більше часу. Однак це може виявитися не найкращою ідеєю. 


Психіатр Скотт Керролл вважає, що ключ до щасливого початку стосунків - бачити іншу людину всього два рази на тиждень. 

«Важливо дотримуватися режиму тільки двох зустрічей на тиждень, щоб у вас було достатньо часу, вільного від вашої нової пари, щоб дати вашим глибоким почуттям час на вихід з вашої підсвідомості», - сказав він. 

«Ці глибокі почуття важливі, тому що вони допоможуть вам побачити будь-які суперечливі моменти або проблеми з новим об'єктом стосунків», - додав Керолл. 

Психолог Сет Майєрс також вважає, що занадто часті зустрічі з новим партнером можуть негативно вплинути на ваші стосунки в довгостроковій перспективі. 

«Будучи психологом, який працює з клієнтами в питаннях взаємин, я можу поділитися інформацією про те, що одним з факторів, який руйнує багато стосунків з самого початку, є тенденція квапити події», - писав він в одній зі своїх статей. 

«Хоча деякі пари можуть з'ясувати, що вони одразу ж можуть проводити кожен вечір разом і чудово ладити, це не та формула, яка приведе до довгострокового успіху в більшості відносин», - зазначив Мейерс.

Доктор пояснює, яким чином бажання весь час бачити нового партнера підсилює бажання фізичної та сексуальної близькості, що може поставити вас під загрозу занадто сильних емоцій.

«Проблема полягає в тому, що занадто часті зустрічі в самому початку створюють ілюзію близькості й залежності, хоча кожна людина знає, що для того, щоб дійсно взнати когось, потрібні місяці або навіть роки», - сказав він.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати