Слова-паразити, за якими можна охарактеризувати людину.

Кожне з цих слів або словосполучень допомагає зрозуміти особливості характеру людини.

Коли розумовий процес занадто повільний, а говорити потрібно вже зараз, саме зайві слова допомагають виграти час. Слова-паразити. І кожне з цих слів або словосполучень допомагає зрозуміти особливості характеру людини. 

1. «До речі» - це слово вживають люди, яким не вистачає уваги. Вони часто відчувають незручність і невпевненість в новій компанії тому й прикривають своє збентеження словом «до речі». Навіть у тому випадку, якщо це взагалі не до речі. 

2. «Коротше» - показник квапливості, нервозності і агресії. Найчастіше цим словом користуються запальні люди. Можна зустріти також часте вживання цього слова у людей балакучих, які не вміють справлятися з цією своєю якістю. 

3. «Це саме» - говорять ті люди, яким лінь виконувати свою роботу і свої домашні обов'язки. Вони можуть бути ненадійними та імпульсивними, так що на них не можна занадто сильно покладатися. А ще подібні особи спритно уникають покарань, вчасно звалюючи свою провину на найближчих відповідних для цього жертв.

4. «Взагалі-то» - ще одне слово зі щоденного лексикону невпевнених у собі людей. Але, на відміну від «до речі», ці особистості володіють унікальним талантом закочувати скандали буквально на рівному місці. Правда, роблять вони так з тієї ж причини - невпевненості в собі.

5. «Насправді» - проскакує в розмовах самовпевнених і егоїстичних людей. Вони довіряють тільки своєму досвіду і своїй думці, а все інше їх просто не цікавить. Як правило, людина-«насправді» важко заводить друзів і зав'язує відносини, тому що вважає себе одного єдиним і неповторним. Інші ж люди - це просто публіка для його виступів. 

6. «Типу» і «Значить» люблять повторювати справжні консерватори. Вони проти всього нового і правоту своєї думки завжди можуть довести агресивним ставленням до співрозмовника.

7. «Ніби» - це ознака творчої натури, яка часто проводить час у своєму вигаданому світі. Саме цим словосполученням такі люди неусвідомлено підкреслюють свою відірваність від соціуму і всю відносність кожної події у власному житті.

8. «Просто» часто використовують в розмові ті люди, думка яких не буває самостійною. Вони залежать від свого оточення і бояться взяти на себе хоч якусь відповідальність. А ще вони часто виправдовуються, чим остаточно «опускають» себе в очах знайомих людей.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати