Їжа, що нас вбиває!

В наш час більшість продуктів, які ми вживаємо в їжу, містять ті або інші хімічні добавки і більшість їх назвати корисними не повернеться язик. Але є ряд продуктів, які не просто не корисні, а дуже шкідливі для нашого організму, вживання яких значно скорочує відведений час на життя.

Ніколи не пізно задуматися над тим, що ми їмо і спробувати змінити свій раціон харчування та виключити з нього хоча б ті продукти які нас поступово вбивають.

Завдяки європейським лікарям, ми підготували список продуктів які завдають нашому організму непоправної шкоди і є небезпечними для здоров'я, в прямому сенсі цього слова.

Арахіс.

На наших прилавках вже давно немає справжнього арахісу. Майже весь арахіс який продається в магазинах представляє з себе генетично модифікований продукт. У гени арахісу імплантуються гени петунії, для того, щоб захистити арахіс від комах.


Бройлерні кури.

Для збільшення маси курки, при її годівлі в корм додається велика кількість гормонів. Таке м'ясо особливо не рекомендується до вживання в їжу чоловікам.


Варена ковбаса.

Як правило, основним складом вареної ковбаси є соя, а не м'ясо. Також, ковбаси містять велику кількість жиру і всіляких хімічних добавок завдяки яким досягається смак і запах м'яса. 

Замінники цукру.

Замінники цукру завдають шкоди нашому організму у декілька разів більш серйозної, ніж сам цукор.


Каші зі смаком фруктів.

Містять у своєму складі не фрукти, а барвники, добавки і підсилювачі смаку, які ідентичні натуральним.


Крабові палички.

В крабових паличках немає ні грама м'яса крабів, а в більшості випадків і м'яса риби. Склад крабових паличок – це соя і смакові добавки.

Молочні продукти з тривалими термінами зберігання.

Молочні продукти самі по собі мають досить короткий термін зберігання і для того, щоб його збільшити, виробники користуються всілякими добавками і консервантами.


Плавлені сирки.

Плавлені сирки майже не засвоюються нашим організмом, у зв'язку з чим просто осідають в ньому мертвим вантажем.


Продукти, що містять глутамат натрію.

На упаковках такі продукти будуть містити у своєму складі добавку Е326. Медики довели, що добавка Е326 викликає залежність, подібну наркотичній і при регулярному вживанні наш організм починає вимагати від нас продукти, що містять добавку Е326.

Риба в пластиковій упаковці.

Якщо ви не хочете завдавати непоправної шкоди своєму організму, то уникайте вживання малосольної риби в пластиковій упаковці. Справа в тому, що у малосольної риби дуже маленькі терміни зберігання і для того, щоб збільшити ці терміни, виробники обробляють рибу всілякими консервантами.


Соки в пакетах.

При купівлі таких соків ви повинні розуміти, що купуючи такий продукт ви не купуєте ні грама соку. Ні в якому разі не варто ними поїти дітей.


Транс-жири.

Масло, в якому частка жиру менше ніж 72%, містить у собі транс-жири. Купуючи таке масло ви будете вживати в їжу не масло, а транс-жири.

Чай та кава з ароматизаторами.

В ці продукти додається велика кількість барвників, кислот і не натуральних смакових добавок.


Чіпси, сухарики, кетчуп, соуси, майонез.

Ці продукти містять у своєму складі більше всіляких хімічних добавок, ніж натуральних продуктів.


Шинка.

Більшість виробників, для збільшення прибутку, додають в шинку гель, завдяки якому обсяг шинки збільшується майже в два рази.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати