Хочете бути здоровими? Присідання, віджимання і вправи для пресу - найкращі ліки!

YurOK
  • 641

  • 3

  • 0

Щоденні присідання з прямою спиною допоможуть позбутися від багатьох проблем.

Але з болем впоратися найскладніше.

При гострому болі ми накладаємо холодний компрес, що знімає набряк, поліпшує мікроциркуляцію. Біль – це ж завжди набряк, скупчення рідини. І треба робити вправи, які б прокачали рідину з суглобів.

Стенокардія – теж запалення внутрішньої оболонки судини. І з’являється біль за грудиною. А ми, замість того щоб зайнятися вправами, прокачуванням цієї ділянки судини, лягаємо в ліжко і починаємо ковтати пігулки. Але я не бачив жодної людини, яку «викачали» ніби лежачи, ковтаючи пігулки. Потрібно щоденно займатися гімнастикою, це – як чистити зуби і вмиватися. Займатися гімнастикою, коли ти вийшов з болю, з інвалідності – задоволення. Для мене єдиний по-справжньому щасливий час в день, коли я вранці займаюся гімнастикою. Тому що ти не старієш, а молодшаєш. У людини, яка регулярно займається, замість старих клітин з’являються молоді.

Що потрібно для цього робити?

Такі вправи: присідання, віджимання, вправи для преса. Довгожитель, художник Борис Єфімов, який прожив 108 років, маленький такий був дідок, живчик, розповів свій секрет. Коли його запитували: "Що робити, щоб так довго жити?" Відповідав: - «Та нічого, 450 (!) разів в день присідаю». Адже це універсальний спосіб прогнати кров по тілу! Якщо ви будете щодня присідати з прямою спиною (10 разів – ковток води, 10 раз – ковток води) зникнуть багато проблем. Особливо це важливо для тих, хто багато сидить за комп’ютером – бухгалтерів, дизайнерів, програмістів. 

Візьміть за правило: годину відпрацював – присів 30 разів. А ще добре б якщо ранок починався з холодної ванни – 5 секунд. І зануритися обов’язково з головою. Можна прийняти і душ, але це гірше. Душ розбиває енергетику, ванна – збирає.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати