Отакої! Дієтологи назвали піцу однією з найбільш корисних страв на сніданок.

Американські дієтологи визнали піцу корисною стравою на сніданок.

Зокрема, фахівці в області здорового харчування заявили, що піца краще підходить для сніданку, ніж традиційні пластівці. 

До такого цікавого висновку прийшла американський сертифікований дієтолог Челсі Емер разом зі своїми колегами. Вона додала, що в пластівцях і піці однакова кількість калорій, однак в пластівцях міститься половина денної норми цукру. 

«Ймовірно, ви будете дуже здивовані, дізнавшись, що в середньому шматку піци і мисці пластівців з молоком міститься однакова кількість калорій. Однак в піці міститься набагато більше білків, тому вона наповнить вас енергією на весь ранок. Крім цього, в піці набагато менше цукру », - заявила Емер.

Дієтолог додала, що корисним цей сніданок буде лише в тому випадку, якщо вживати не більше двох шматків і віддавати перевагу «домашній» піці без додавання висококалорійних соусів і майонезу. Також вона погодилася з тим, що слід утриматися від регулярного вживання піци на сніданок.

Тим часом, думку Емер оскаржила її колега, провідний британський дієтолог і автор популярних книг про дієтичне харчування Ріаннон Ламберт. Вона переконана, що піца в звичайному розумінні - це висококалорійний продукт, який не можна вважати здоровим харчуванням. 

«Якщо ми говоримо про велику жирну піцу, замовлену в інтернеті, то це, безумовно, шкідливий продукт. Однак якщо мова йде про здорову альтернативу - піцу з оптимальним вмістом вуглеводів, жирів і білка без шкідливих добавок, то хто сказав, що ми не можемо їсти її на сніданок? Так, таку піцу можна віднести до добре збалансованих страв, але це зовсім не означає, що піца корисніше пластівців », - повідомила вона.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати