Найсексуальніші фільми всіх часів.

Вже цього тижня в прокат виходить чергова частина 50 відтінків сірого. Дивно, як багато людей вважають фільми цієї франшизи вершиною еротичного кіно. І зовсім даремно.

Моєю першою реакцією було - та скільки ж можна знімати ці соплі в цукрі? Мене більше вражає, що виросло ціле покоління людей, які вважають, що 50 відтінків... це зразок хорошого еротичного кіно. 

Як раз в цьому відношенні фільми франшизи 50 відтінків... здаються мені вельми простенькими та прямолінійними. 

Найсексуальніші фільми відрізняються не стільки оголеністю тіл, скільки оголеністю почуттів.

Ось 7 фільмів, як мені здається, є найбільш сексуальними з усіх, що я бачив за своє життя.


Збиток .

1992 рік.

Один з останніх фільмів геніального французького режисера Луї Маля. У головних ролях молоді Джеремі Айронс і Жюльєт Бінош. Він грає британського міністра охорони здоров'я, який втрачає голову від пристрасті до юної нареченої свого сина.

Інтимні сцени не просто відверті, вони більше схожі на дотик до оголеного нерву. 

Фільм в цілому ставить дуже філософське питання про те, наскільки сліпою і всепоглинаючою може бути пристрасть чоловіка до жінки. І наскільки по різному чоловіки і жінки переживають глибинні емоції. 

Трагічний фінал картини показує, що Маль вважав, що чоловіки вміють дійсно любити, а жінки лише слідують своїм інстинктам. 

Гіркий місяць .

1992 рік.

Один з кращих фільмів Романа Поланскі. Його можна трактувати як спробу детально розглянути, що відбувається коли любов проходить випробування часом.

Чоловік і жінка проходять кілька етапів. Спочатку закоханість. Потім любов. Потім пристрасть. Потім пристрасть, зведена в абсолют. Потім згасаюча пристрасть. Потім взаємне розчарування. І навіть огида. І потім знову любов. Та, що вже назавжди. Тому, що пройшла всі випробування. 

Дивовижний і дуже щирий фільм. У головних ролях - абсолютно приголомшливий Пітер Койот, красуня Еманнуель Сенье (дружина Поланскі) і молоденький Х'ю Грант. 

Крадена краса .

1996 рік.

Не найвідоміший фільм великого майстра Бернардо Бертолуччі, але мені він здається одним з найвидатніших. І подобається більше, ніж культовий "Останнє танго в Парижі".

19-річна дівчина важко переживає самогубство матері. Вона відправляється в Італію в гості до родичiв, де старий художник обіцяв намалювати її портрет. Але насправді вона хоче знову зустрітися зі своєю підліткової любов'ю - місцевим хлопчиком. 

Тягучий як хороше вино і дивовижно красивий фільм, в якому еротики і сексу небагато, але Бертолуччі завжди вмів знімати кіно, схоже на айсберги. Найбільше відчувається як раз те, що приховано. 

У головній ролі красива Лів Тайлер, крім неї у фільмі ще одна зовсім молоденька актриса, яка пізніше стала знаменитою - Рейчел Вайс, а також Джеремі Айронс. 

Автокатастрофа .

1996 рік.

Фільм Девіда Кроненберга, майстра екранної шизофренії і оголення самого потаємного, що є в людській душі.

Автокатастрофа - екранізація роману Джеймса Балларда про групу людей, які пережили аварії і одержимi відповідною сексуальної пристрастю. 

Фільм в чомусь навіть краще книги (я читав її колись). Зокрема, Кроненбергу вдалося неймовірним чином візуалізувати прагнення героїв використовувати автокатастрофи в якості джерела первісної сексуальної енергії, яка породжує жагу до життя. 

У фільмі безліч дуже відвертих сцен, вони часом далеко заходять за рамки «пристойності», але Кроненберг зміг при цьому уникнути і вульгарності і епатажу. 

Коханець .

1992 рік.

Фільм француза Жан-Жака Анно, дія якого розгортається в 1920-х в Індокитаї. Це історія забороненого кохання між французькою дівчинкою-підлітком і 40-річним багатим китайцем. Обидва розуміють, що їх пристрасть призведе до жахливих наслідків, але зупинитися не можуть.

Гарний фільм про пристрасть, яка намагається пробитися крізь класові і расові забобони. І знову таки, це - спроба поміркувати на тему того, наскільки по різному переживають кохання чоловікi та жінки. 

Подібно Луї Малю (Збиток) Анно приходить до висновку, що чоловіки люблять щиро, а жінки набагато розважливі і холоднішi. 

Листоноша завжди дзвонить двічі .

1981 рік.

Кримінальна історія від класичного голлівудського режисера Боба Рафелсона з Джеком Ніколсоном і Джесікою Ланг в головних ролях.

Він грає грабіжника, який зав'язує роман з дружиною власника ресторану. Вони задумують разом вбити її чоловіка. 

Драматична історія з трагічним фіналом змушує міркувати про те, що справжня пристрасть завжди руйнівна. 

У бурхливих почуттів шалений кінець, як говорили в одному знаменитому серіалі. 

Люсія і секс .

2001 рік.

Фільм талановитого іспанського режисера Хуліо Медем. Історія-метафора про молоду дівчину, яка працює офіціанткою в Мадриді і важко переживає розставання з коханою людиною. Вона їде на невеликій середземноморський острів, де намагається відшукати в своїй пам'яті найважливіші зі своїх почуттів.

Медем вміє знімати чуттєво і красиво, але фільм цінний не тільки цим. Тут цікаво подано жіночий (саме жіночий, а не «бабський» як в 50 відтінках...) погляд на почуття і секс.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати