5 міфів про зберігання продуктів

Blogerf5
  • 672

  • 1

  • 0

До питань, що стосуються правильного зберігання продуктів, більшість людей підходить вельми серйозно. Все вірно. Адже нікому не хочеться, щоб продукти псувалися через погані умови зберігання. На жаль, таке ідеальне ставлення до цієї теми стало причиною появи безлічі міфів, частина з яких буде спростована в цій статті.

1. Повторна заморозка м'яса неприпустима

Якщо м'ясо вже розморожене, то люди свято вірять, що заморожувати його ще раз не можна ні в якому разі. Це актуально тільки для тих випадків, коли м'ясо довгий час лежало поза холодильником. А якщо м'ясо розморожувалося на нижній полиці холодильника, то можна сміливо знову класти його в морозилку. Це абсолютно безпечно. Єдине погане, що може статися, так це злегка погіршаться смакові властивості.

2. Перед приготуванням м'ясо потрібно помити

Мити м'ясо - погана звичка. Люди впевнені, що вони змивають всі шкідливі речовини і організми, але вони помиляються. Вода містить набагато більш шкідливі бактерії, які потраплять не тільки в м'ясо, а й на обробні дошки, іншу їжу і так далі. Тому м'ясо краще готувати без цієї процедури.

3. Їжу не можна ставити в холодильник теплою

Це пояснюють тим, що теплі продукти можуть завдати шкоди холодильнику. Вони, звичайно, можуть, але ймовірність того, що холодильник зламається, просто мізерна. Якщо тримати швидкопсувні продукти поза холодильником занадто довго, чекаючи повного охолодження, то в них почнуть розмножуватися мікроорганізми. Тому досить почекати півгодини після приготування, поки їжа не стане просто теплою.

4. Якщо пахне нормально, то не зіпсувалося

Це далеко не завжди так. Поганий запах з'являється при поширенні цвілі і грибків. Однак багато серйозних бактерій можуть розвиватися приховано, не надаючи ніякого впливу на колір і запах продукту. Краще не ризикувати.

5. Олія здатна знезаразити їжу

Люди твердо впевнені, що якщо в їжу додати олії, то це може врятувати від будь-яких мікробів. Якщо їжа недостатньо добре оброблена, то не допоможе ніяка олія. Багато мікроорганізмів можуть розвиватися і виживати в будь-яких умовах. Ось такі міфи ми розвіяли сьогодні. Сподіваємося, стаття була корисна для вас.

Читайте також:

Вибір професії для дівчат

Як побудувати успішну команду

Впевненість в собі – спосіб стати собою

Що таке Bitcoin Mixer
Планування робочого часу
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати