Новий сервіс AirAdvisor компенсує до 700$ за затримку або скасування авіарейсу

AirAdvisor, український онлайн сервіс по виплаті грошової компенсації за скасування і затримку авіарейсу, вийшов на ринок Європи. Компанія надає можливість отримати компенсацію до 700 $ на кожного пасажира. Сервіс працює без передплат або задатків.

AirAdvisor стягує компенсацію з авіакомпаній в разі затримки або скасування рейсу, відмови в посадці або пропуску пересадки. Сума компенсації визначається з урахуванням відстані та часу затримки і становить від 300 до 700 доларів на людину. Із стягнутої компенсації компанія бере собі 25%, які утримуються тільки в разі позитивного рішення.

«У тестовому режимі AirAdvisor працює більше 3-х місяців і за цей період нам вдалося стягнути тисячі євро з авіакомпаній по всьому світу, серед яких: Lufthansa, Air France, LOT Polish Airlines, Ellinair, Ryanair, Air India та Windrose», - говорить керівник та співзасновник компанії AirAdvisor, Сергій Александров.

Для того, щоб скористатися онлайн сервісом клієнту потрібно всього пару хвилин на подачу заявки на сайті https://airadvisor.com/ru. Необхідно ввести інформацію про подорож з номером і датою рейсу, далі система перевірить дані і повідомить суму можливої ​​компенсації. Весь процес відбувається онлайн і віддалено, а компенсація буде зарахована на банківський рахунок клієнта.


На даний момент у AirAdvisor є представництво в Польщі. Сервіс також доступний і українцям. Сергій Александров зазначає: «В Україні ситуація із затримками рейсів катастрофічна. Наприклад, тільки за другий квартал 2017 року зафіксовано більше півтори тисячі випадків затримки рейсів. Добре розуміючи ситуацію, що склалася, ми пропонуємо пасажирам ефективне рішення. Одними з перших клієнтів в Україні стала сім'я з 5 чоловік, яка отримала 2000 євро компенсації від української чартерної авіакомпанії».

Сьогодні компанія AirAdvisor працює над рейтингом «найвідповідальніших» авіакомпаній з виплат компенсацій і захисту прав пасажирів. У планах сервісу на 2018 рік - вихід на ринок Близького Сходу й Азії.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати