В історії єврейського народу не було біблійного періоду.

Старий Завіт був просто списаний у шумерів.

У 1999 році вибухнула велика інформаційна бомба - Єврейські археологи більше 70-ти років вели розкопки на землях нинішнього Ізраїлю і сусідніх земель Палестини, щоб конкретними фактами довести всьому світу, в тому числі і євреям, про справжність Біблійної історії єврейського народу, як богообраної нації .


І, о жах!

Єврейський археолог професор З.Герцог ризикнув піти проти сіоністської брехні і опублікував сенсаційні висновки майже столітніх археологічних розкопок.

Наука стверджує, що в історії євреїв та Ізраїлю не було ніякого біблійного періоду, не було Виходу з Єгипту - ні мандрів по Синаю, ні облоги Єрихону Ісуса Навина, ні великої імперії Давида і Соломона.

На цих сюжетах побудовано дві світові релігії, але археологія не може їх підтвердити ніякими знахідками, хоча навіть давніші факти з історії інших народів мають потужне археологічне підтвердження.

Наприклад Єрусалим не міг бути центром імперії, оскільки за тисячу років до нашої ери в ньому проживало від сили 3-4 тисячі чоловік.

Археологи за довгі десятиліття розкопок так і не виявили жодних ознак монументального будівництва того часу. Це стосується і знаменитого біблійного храму.

У X столітті до нашої ери на цих землях існувало лише мізерне князівство, очолюване династією Давида.

Не підтверджуються біблійні сюжети і розкопками неприступного Єрихону, який військо Ісуса Навина змогло взяти лише з небесною допомогою.

Єрихон "копали" вісім разів і зараз археологи стверджують, що в той час міста взагалі не існувало ...

Неможливість підтвердити непогрішний Старий Заповіт ставить під сумнів не тільки "богообраність" єврейського народу, а й руйнує зв'язок часів, на якій будується ідеологія держави Ізраїль ...

Наука вже давно ставила під сумнів тлумачення Старого завіту як строго історичного документа.

Світовою сенсацією стала клинописна бібліотека ассірійського царя Ашурбаніпала, яка по суті справи довела історикам, що Старий Завіт був справжнісінькою компіляцією з Вавилона.

"Ще більшою світовою сенсацією виявилася знахідка кам'яного стовпа, на якому були написані закони найдавнішого вавілонського царя XVII століття до нашої ери Хамурапі, що збігаються з заповітами, які нібито дав (через майже 2000 років) іудеям пророк Мойсей.

Тільки Хамурапі отримав їх від іншого бога, по імені Шамаш ... "

Тому не дивно, що напад США на Ірак так посилено проштовхувалось сіономасонською владою Америки і іудейськими ортодоксами і рабинатом Ізраїлю.

Необхідно було, крім стратегічних завдань вирішити і ідеологічну, захопити знаменитий археологічний музей Іраку в Багдаді і вилучити (викрасти) зразки клинописних свідоцтв найбільшої іудейської брехні і про свою історію і про свою "богообраність".

Від цього багато в чому залежав статус-кво всієї іудейської брехні про історію іудеїв та Ізраїлю.

Тут не треба забувати стратегічну цінність іудейської брехливої історії для світового сіонізму, який через рабинат і релігійний компонент Старого Завіту і заснованих на ньому Талмуді і Торі, тримають у вузді всю світову єврейську паству.

Адже, тільки спираючись на єврейські діаспори, що проживають майже у всіх держав світу, світова єврейська олігархія, сіонізм, іудейо-масонство, здатні підкоряти інші країни, грабувати їх багатства, розкладати і розтлівати народи.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати